Tanie loty do Bergen z Polski

już od 132 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od132 PLN
zKrakowa
od132 PLN
zSzczecina
od182 PLN
zWarszawy
od182 PLN
zPoznania
od700 PLN
zWrocławia
od737 PLN
zKatowic
od947 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bergen są obecnie z Gdańska, Krakowa i Szczecina.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bergen w wrześniu zaczynają się od 132 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bergen, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 październik 2021 r. Na powrót z Bergen najlepiej wybrać 20 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bergen warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bergen w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Bergen są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Bergen oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bergen z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bergen. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bergen zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Norwegia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bergen. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jeśli niestraszne ci mrozy i niepogoda powinieneś pomyśleć o wizycie w Bramie Fiordów. Nazwa ta doskonale oddaje charakter Bergen. Jest to jeden z ulubionych ośrodków wypadowych dla wszystkich miłośników odkrywania zakamarków mroźnej Północy. Miasto w dalekiej przeszłości silnie związane było z kupiecką Hanzą. Najpiękniejszą pozostałością po tej organizacji jest ulica Bryggen. Niewielkie, drewniane domki z dwuspadowym dachem są jedną z atrakcji przyciągających każdego roku licznych odwiedzających. Jest to część miasta, w której koncentruje się życie turystyczne Bergen. Obok licznych muzeów oraz sklepów z pamiątkami warto odwiedzić jedną z restauracji oferujących najlepsze norweskie przysmaki. Swój niepowtarzalny urok ma również północna część miasta. Znajdujące się tam domki nie mają odpowiedników w innych krajach świata. Małe, kwadratowe i wyposażone w białe okiennice sprawiają wrażenie pochodzących z zupełnie innej epoki. Niewątpliwą ozdobą Bergen jest również Gamlehaugen. Wspaniała rezydencja należy do rodziny królewskiej i wraz z otaczającym ją ogrodem jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Bergen.