Tanie loty do Berlina z Kanady

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zAbbotsford
zBella Bella
zCampbell River Municip
zFort Franklin
zFort Mcmurray
zKangiqsual
zKangiqsujuaq
zLethbridge
zMedicine Hat
zNorway House
zPrince George
zPrince Rupert
zSachigo Lake
zSachs Harbour
zSaint Cath
zSault Sainte Marie
zSmith Falls
zTadoule Lake
zVictoria Inner Harbour
zWilliams H
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Kanada Berlin warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Berlina z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Kanady do Berlina. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Kanada Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Berlin. Podane ceny są orientacyjne.
 
O tym europejskim mieście nie wypada zapomnieć. Berlin, jako jedna z ważniejszych metropolii na kontynencie i kluczowy węzeł komunikacyjny, dzisiaj pełni także rolę czołowego ośrodka naukowego, kulturalnego i artystycznego. Będąc w niemieckiej stolicy czuje się smak "wielkiego świata". Monumentalne zabytki, przestronne bulwary, zadbane ogrody, a do tego szeroki wachlarz rozmaitych atrakcji. Od kameralnych przedstawień po międzynarodowe targi i festiwale cieszące się światową sławą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli zwykle czuje się zagubiony w ogromnych, nowoczesnych miastach.
 
Spacer po Berlinie to sama przyjemność. Zobacz na własne oczy jego najsłynniejsze symbole: XVIII-wieczną Bramę Brandenburską, neorenesansowy, imponujący Reichstag, czerwony Ratusz, kompleks pałacowy Bellevue - piękną siedzibę prezydenta - i wieżę Grunewaldturm, z której szczytu rozciąga się widok na rzekę Hawelę. Szczególne wrażenie robią efektownie pomalowane fragmenty muru berlińskiego. Miłośnicy sztuki nie mogą ominąć też Wyspy Muzeów (z Muzeum Pergamońskim na czele), największych berlińskich oper, filharmonii i teatrów. A jeśli chcesz zjeść w naprawdę oryginalnym miejscu, to tylko w obrotowej restauracji na Fernsehturm - wieży telewizyjnej górującej nad Alexanderplatz. Ma prawie 400 metrów!
 
Wiele słyszy się o najlepszych berlińskich imprezach. Szalone, kolorowe życie nocne skupia się na Potsdamer Platz, jednym z najruchliwszych (obok Alexanderplatz) placów centralnego Berlina. Pośród szklanych drapaczy chmur rozwija się główny ośrodek biznesu, handlu i rozrywki. Może jednak masz dość wszystkich popularnych klubów, wielkich oper i teatrów? Alternatywny Berlin - to dopiero niezapomniane oblicze miasta. Małe sceny proponują przedstawienia w stylu lat 20., w których rządzi taniec, śpiew i kabaretowe skecze. Nie brakuje też kin wyświetlających stare, nieme filmy przy akompaniamencie... prawdziwej orkiestry. Nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć oryginalne miejsce na miłe spędzenie wieczoru.