Tanie loty do Birmingham z Polski

już od 533 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od533 PLN
zKatowic
od903 PLN
zRzeszowa
od903 PLN
zBydgoszczy
od10365 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Birmingham są obecnie z Gdańska, Katowic i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Birmingham w październiku zaczynają się od 533 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Birmingham, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 19 październik 2021 r. Na powrót z Birmingham najlepiej wybrać 23 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Birmingham warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Birmingham w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Birmingham są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Birmingham oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Birmingham z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Birmingham. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Birmingham zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Birmingham. Podane ceny są orientacyjne.
 
Światowej klasy galerie sztuki, ciekawe muzea oraz fabryka czekolady... To i wiele więcej zobaczysz, odwiedzając Birmingham, angielskie miasto, w którym łączna długość wszystkich kanałów wodnych jest dłuższa niż w Wenecji! W National Sealife Centre zobaczysz przepiękny podwodny świat. Spacer wykonanym całkowicie ze szkła tunelem, otoczonym przez zbiornik morski, dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Zobaczysz gigantyczne żółwie morskie, czarne rekiny rafowe oraz wiele gatunków tropikalnych ryb.
 
Zajrzyj także koniecznie do Cadbury World – Muzeum Czekolady lub zanurz się w 1000 latach oszałamiającej historii w Zamku Warwick, gdzie starożytne mity i opowieści wciąż wywołują gęsią skórkę. Możesz także odwiedzić Muzeum J. R. R. Tolkiena, najnowocześniejsze muzeum nauki Birmingham Thinktank Science Museum oraz dzielnicę chińską z wieloma restauracjami, barami i klubami.
 
Jeśli natomiast jesteś spragniony przygód Adventure Park jest stworzony właśnie dla Ciebie. Miejsce znane na całym świecie z imponujących scenariuszy oraz hollywoodzkich dekoracji. Przyjdź i poprowadź swoje wojska do zwycięstwa.
 
Masz talent prezentera telewizyjnego? Odwiedź przestrzeń publiczną BBC Birmingham, gdzie masz niepowtarzalną okazję przeczytać i nagrać swoją propozycję wiadomości oraz prognozy pogody.