Tanie loty do Bostonu

już od 2117 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od2117 PLN
zPolski
od2168 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bostonu są obecnie dostępne z: Berlina i Wrocławia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bostonu udostępniają linie lotnicze Icelandair i Air Canada.
 
W październiku najtańsze loty do Bostonu są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 16 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 20 styczeń 2022 r.Za tanie loty do Bostonu ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 2117 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bostonu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bostonu z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Icelandair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bostonu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bostonu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bostonu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niewiele amerykańskich miast tak harmonijnie łączy bogatą historię i nowoczesność jak Boston. Założony w XVII wieku na Wschodnim Wybrzeżu ośrodek szybko wyrósł na jedno z najważniejszych miast Nowego Świata. Właśnie w tym miejscu koloniści przebrani za rdzenną ludność zatopili brytyjski statek z herbatą rozpoczynając wojnę o niepodległość przyszłych Stanów Zjednoczonych. To milowe wydarzenie w historii tej części świata upamiętnia muzeum mieszczące się na… statku. Załoga przebrana w historyczne stroje przybliży każdemu odwiedzającemu te odległe wydarzenia. Boston to miasto wyjątkowo otwarte na odwiedzających planujących wizytę w towarzystwie małych dzieci. Obok interaktywnego Muzeum Dzieci warto wybrać się na rejs po zatoce łodzią w kształcie łabędzia. Nieco starsze pociechy z pewnością będą zachwycone z wizyty na stadionie. Mecze drużyny baseballowej Red Sox są wspaniałym wydarzeniem pozwalającym całym rodzinom przeżywać wspólnie sportowe emocje. Miasto jest również jednym z najważniejszych amerykańskich ośrodków naukowych. Mieści się tu wiele prestiżowych uczelni specjalizujących się w nowoczesnych technologiach.