Tanie loty do Бремен

już od 748 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od748 PLN
zNiemiec
od851 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Бремен są obecnie dostępne z: Warszawy i Hamburga. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Бремен udostępniają linie lotnicze i KLM.
 
W sierpniu najtańsze loty do Бремен są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 luty 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 14 luty 2022 r.Za tanie loty do Бремен ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 748 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Бремен warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Бремен z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: KLM. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Бремен zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Бремен. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Бремен i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Brema nierozerwalnie związana jest z baśniami braci Grimm, ponieważ za symbol miasta uważany jest pomnik trzech muzykalnych zwierząt znanych właśnie z ich bajki dla dzieci. Jednak nie jest to jedyny posąg, jaki warto zobaczyć podczas zwiedzania tego urokliwego miasta. Statua rycerza Rolanda spoglądająca w dal chronić ma mieszkańców przed każdym niebezpieczeństwem. Położona jest w historycznym centrum miasta i wraz z siedzibą władz lokalnych została wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Brema to miasto zabytków. Najpiękniejszym z nich jest ratusz. Początkowo gotycki, dzięki licznym przebudowom, nabrał wyglądu charakterystycznego dla miejscowej odmiany renesansu. Również wnętrze jest wyjątkowo piękne. Sala restauracyjna wewnątrz ratusza wyposażona jest w zestaw ciężkich mebli, a największą ścianę zdobi ogromny herb. Gotyckie dziedzictwo miasta najlepiej widać na przykładzie katedry św. Piotra. Potężna świątynia należy do najstarszych zabudowań w Bremie. Warto wybrać się na spacer po zmroku. Malowniczo oświetlone uliczki sprawiają, że średniowieczne centrum można uznać za jeden z najbardziej romantycznych zakątków Niemiec.