Tanie loty do Burgasu

już od 348 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od348 PLN
zNiemiec
od1776 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Burgasu są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Burgasu udostępniają linie lotnicze Ryanair i Luxair.
 
W lutym najtańsze loty do Burgasu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 lipiec 2022 r.Za tanie loty do Burgasu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 348 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Burgasu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Burgasu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Burgasu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Bułgarii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Burgasu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Burgasu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lato to najlepsza pora roku, aby polecieć do Burgas. To wtedy jest największy ruch w mieście, mieszkańcy chętnie wyruszają nad morze i miejscowe plaże, ale również do pobliskich barów, klubów czy teatrów. Warto w ten sposób aktywnie spędzić czas w słoneczne dni. Mieszkańcy Bułgarii uznali Burgas za najlepsze miejsce do życia w kraju, tym bardziej więc warto przylecieć tu na kilkanaście dni odpoczynku, wolnych od pracy, przeznaczonych na relaks i zwiedzanie. Nic tak nie sprzyja wypoczynkowi jak wspaniałe plaże i historyczne szlaki, które bogate są w archeologiczne znaleziska. Warto zatrzymać się w jednej z miejscowych restauracji na obiad składający się ze świeżych ryb, a spacerując deptakiem w centrum miasta, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na sklepy z pamiątkami. Burgas to jeden z najsłynniejszych kurortów Morza Czarnego. Co więcej, bułgarskie miasto to idealna baza wypadowa, aby zwiedzić atrakcje całego regionu. Przy okazji oprócz największej oraz najpopularniejszej plaży odkryjesz starożytne miasta Nessebar i Sozopol albo odwiedzisz uzdrowiskową miejscowość Pomorie.