Tanie loty do Кальяри z Polski

już od 776 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od776 PLN
zGdańska
od1611 PLN
zPoznania
od1932 PLN
zBydgoszczy
od5235 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Кальяри są obecnie z Wrocławia, Gdańska i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Кальяри w marcu zaczynają się od 776 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Кальяри, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 czerwiec 2020 r. Na powrót z Кальяри najlepiej wybrać 10 lipiec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Кальяри warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Кальяри w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Кальяри są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Кальяри oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Кальяри z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Кальяри. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Кальяри zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Кальяри. Podane ceny są orientacyjne.
 
Słoneczna, położona na Morzu Śródziemnym Sardynia jest wymarzonym miejscem na urlop. Planując wczasy czy wycieczkę, za bazę wypadową warto obrać Cagliari, stolicę Sardynii, położoną na południowym wybrzeżu tej malowniczej wyspy. Obecnie miasto zamieszkuje ok. 150 000 osób, prężnie rozwija się tu przemysł, handel, a ważną gałęzią gospodarki jest również turystyka. W przeszłości mieszkali tu Fenicjanie, później osiedlili się Kartagińczycy, Rzymianie, a nawet Arabowie, co nie pozostało bez wpływu na miejscową architekturę.
 
Miasto jest świetnie przygotowane zarówno do przyjęcia zapalonych plażowiczów, jak też i miłośników zwiedzania. Na spacer można się tu wybrać do dzielnicy Castello, warto zwrócić uwagę na mury obronne, Wieżę Słonia, zabytkową katedrę powstałą jeszcze w XIII wieku czy jeszcze starszy kościół San Saturnino. W Cagliari nie brakuje też muzeów i galerii. Osoby zafascynowane antykiem w Cagliari zobaczyć mogą również obiekty jeszcze z czasów rzymskich, m.in. amfiteatr. Wakacyjnego czaru wszystkim atrakcjom dodają palmy i typowa, śródziemnomorska roślinność. Jeśli chodzi o plaże, to szczególnie popularna jest plaża Poetto licząca aż 8 km długości. Samo Cagliari jest też doskonałą bazą wypadową do innych miejscowości, kurortów i atrakcji całej Sardynii.