Tanie loty do Cardiff z Polski

już od 970 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od970 PLN
zKrakowa
od979 PLN
zWrocławia
od982 PLN
zGdańska
od1074 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Cardiff są obecnie z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Cardiff w grudniu zaczynają się od 970 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Cardiff, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 22 styczeń 2019 r. Na powrót z Cardiff najlepiej wybrać 27 styczeń 2019 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Cardiff warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Cardiff w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi British Airways i KLM. Tanie loty Polska Cardiff są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Cardiff oferują linie: British Airways.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Cardiff z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Cardiff. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cardiff zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska United Kingdom nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Cardiff. Podane ceny są orientacyjne.
 
Walia to nie tylko jedna z części Wielkiej Brytanii, ale również kraina historyczna z długą historią, bogatą tradycją i własnym językiem. Walijski w niczym nie przypomina angielskiego i na myśl przywodzi celtyckie legendy. Stolicą Walii jest Cardiff, dziś duże miasto liczące przeszło 300 tysięcy mieszkańców. Dynamiczny rozwój ośrodka przypada na wiek XIX, kiedy główną gałęzią gospodarki było wydobycie i transport węgla kamiennego. Mimo że kopalnie już dawno zostały zamknięte, Cardiff wciąż się rozwija, a coraz bardziej istotną gałęzią gospodarki jest turystyka. Nie tylko rosną dzięki temu zarobki mieszkańców, ale również zmienia się oblicze samego miasta. Szczególnie reprezentacyjna jest dzielnica z apartamentami Atlantic Warf, nie brakuje centrów i galerii handlowych, pojawiają się nowe ośrodki sportowe i rekreacyjne. Wizytówką Cardiff są jednak przede wszystkim wspaniałe zamki. Chyba żadne z miast na świecie nie może pochwalić się tak dużą ich ilością. Wyróżniają się przede wszystkim Cardiff Castle oraz Castell Coch. Pierwszy pochodzi jeszcze z XI wieku i powstał w miejscu dawnego rzymskiego obozu. Warte uwagi jest też Narodowe Muzeum Historyczne St Fagans, w którego skład wchodzą typowe walijskie budynki, dzięki którym można zaobserwować jak zmieniała się walijska architektura od wieków średnich po czasy współczesne.