Tanie loty do Dortmundu z Polski

już od 85 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od85 PLN
zWrocławia
od123 PLN
zGdańska
od183 PLN
zKrakowa
od223 PLN
zWarszawy
od1016 PLN
zPoznania
od1054 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Dortmundu są obecnie z Katowic, Wrocławia i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Dortmundu w lutym zaczynają się od 85 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Dortmund, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 24 luty 2023 r. Na powrót z Dortmundu najlepiej wybrać 08 marzec 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Dortmund warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Dortmundu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i Lufthansa. Tanie loty Polska Dortmund są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Dortmundu oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Dortmundu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Dortmundu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dortmundu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Dortmund. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mało które europejskie miasto potrafi tak sprawnie przekształcić się z nieatrakcyjnego ośrodka przemysłowego w nowoczesne centrum finansowe i kulturalne. Dortmund staje się obecnie symbolem postępu, oferującym młodym co raz więcej możliwości rozwoju. Dla turystów zaś - nawet tych najbardziej wymagających - przewiduje mnóstwo atrakcji.
 
Największe miasto zagłębia Ruhry nie należy do drogich, a jednak potrafi zachować szczególną klasę i zaproponować wysoki poziom rozrywki. Dortmund - ze swoimi pięknymi zabytkami, rozległymi parkami, kafejkami, restauracjami - doskonale przypadnie do gustu miłośnikom miejskiej włóczęgi. Poza tym, życie kulturalne jest tutaj naprawdę zróżnicowane i barwne. Znajdą coś dla siebie pasjonaci wielkich oper, musicali, baletu, ulicznych teatrów, historii (także tej najnowszej) czy eksperymentów artystycznych. Warte uwagi są na pewno: Muzeum Kultury i Sztuki, Muzeum "am Ostwall" poświęcone sztuce XX i XXI wieku oraz wystawy skierowane szczególnie do środowiska młodych "vision.ruhr" lub "games. Computerspiele von Künstlerinnen". Dortmund nie odcina się od swojej przemysłowej przeszłości. O dawnym obliczu miasta z węgla i stali przypomina wiele industrialnych zabytków, na przykład Muzeum Przemysłu "Kopalnia Zollern".
 
Jeśli natomiast marzysz o wyjątkowym koncercie muzyki klasycznej, koniecznie pójdź do Filharmonii. Jest w końcu jedną z najlepszych sal koncertowych w Europie! W bogatej ofercie rozrywkowego Dortmundu nie brakuje też jazzowych wieczorków przy lampce dobrego alkoholu, występów kabaretowych czy operetek. Trudno też nie wspomnieć o słynnym kasynie, które obecnie plasuje się w europejskiej czołówce tych najlepszych.
 
Było coś dla ducha - teraz czas na ciało. Sport to prawdziwe hobby wszystkich mieszkańców Dortmundu. Trudno nie załapać bakcyla piłki nożnej, mając taką drużynę jak Borussia i tak nowoczesne obiekty jak Westfalenhalle. Ale pod ich dachami nie tylko rozgrywały się zawody - występowały również takie sławy, jak Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Pink Floyd czy Prince. Westfalenhalle to dziś zdecydowanie legendarne miejsce.