Tanie loty do Dubrownika z Polski

już od 548 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od548 PLN
zKrakowa
od551 PLN
zWarszawy
od868 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Dubrownika są obecnie z Poznania, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Dubrownika w październiku zaczynają się od 548 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Dubrownik, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 27 sierpień 2021 r. Na powrót z Dubrownika najlepiej wybrać 02 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Dubrownik warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Dubrownika w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Dubrownik są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Dubrownika oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Dubrownika z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Dubrownika. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dubrownika zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Chorwacja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Dubrownik. Podane ceny są orientacyjne.
 
Chciałbyś pozwiedzać, ale jednocześnie mieć możliwość zażywania kąpieli słonecznych i wodnych? Marzysz o jedynych w swoim rodzaju widokach, które będziesz pamiętać przez bardzo długie lata? Nic prostszego! Odwiedź Dubrownik i spełnij swoje pragnienia. Nie bez przyczyny miasto to określane jest często mianem perły Morza Adriatyckiego. Jego Stare Miasto wpisane zostało na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.
 
Dubrownik zachwyca przybywających do niego turystów cudownymi zabytkami, a w szczególności wspaniałymi pałacami będącymi mieszanką gotyku i renesansu, pięknymi budowlami sakralnymi – m. in. barokowym kościołem Sv. Vlaha oraz pochodzącą z przełomu XVII i XVIII wieku katedrą.
 
Planując swój pobyt w Dubrowniku, nie zapominaj o tym, że co roku odbywają się tam słynne letnie festiwale teatralne. Wygospodaruj też dłuższą chwilę na spacer jedną z najbardziej malowniczych chorwackich ulic – Stradun, by poczuć śródziemnomorską atmosferę i skosztować przysmaków tamtejszej kuchni. Po wypoczynku nad brzegiem Adriatyku, koniecznie daj się ponieść emocjom i baw się do utraty tchu w tętniących życiem klubach. Dubrownik czeka!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych