Tanie loty do Edynburga z Polski

już od 103 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od103 PLN
zWrocławia
od107 PLN
zKrakowa
od527 PLN
zPoznania
od684 PLN
zBydgoszczy
od9423 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Edynburga są obecnie z Warszawy, Wrocławia i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Edynburga w sierpniu zaczynają się od 103 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Edynburg, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 17 wrzesień 2021 r. Na powrót z Edynburga najlepiej wybrać 22 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Edynburg warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Edynburga w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Edynburg są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Edynburga oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Edynburga z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Edynburga. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Edynburga zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Edynburg. Podane ceny są orientacyjne.
 
Unikalną atmosferę Edynburga tworzą pochodzące ze średniowiecza zabudowania. Symbolem miasta, a zarazem jedną z najpotężniejszych twierdz Wielkiej Brytanii, jest miejski zamek usytuowany na wzgórzu. Należy on do jednego z niewielu tego rodzaju obiektów posiadających własny garnizon. Jednak aby w pełni poczuć klimat Edynburga, powinieneś odwiedzić Stare Miasto. Do najchętniej odwiedzanych części tej dzielnicy należy Royal Mile. Wzdłuż ulicy znajdują się sklepy oferujące tradycyjne szkockie pamiątki, takie jak kilty lub miejscową whisky. Zakup regionalnych wyrobów sprawi, że zabierzesz do domu kawałek Szkocji. Cechą charakterystyczną tej części miasta są bardzo wysokie kamienice. Podczas wizyty w Edynburgu nie możesz pominąć miejscowego zoo. Zgromadzone w nim zwierzęta są nie lada atrakcją, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Szczególną popularnością cieszą się pandy wielkie oraz pingwiny cesarskie. Ptaki te pierwszy raz w niewoli rozmnożyły się właśnie w szkockiej stolicy. Po spacerze wąskimi uliczkami Edynburga warto odwiedzić park Holyrood. Znajdujące się w nim wspaniałe pomniki przyrody zachwycą każdego odwiedzającego. Najciekawsze fragmenty parku to bazaltowe formacje skalne znane jako Żebra Salomona oraz Urwiska Salisbury będące 46 metrowym klifem.