Tanie loty do Edinburgh z Polski

już od 122 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od122 PLN
zGdańska
od129 PLN
zPoznania
od171 PLN
zKatowic
od300 PLN
zKrakowa
od502 PLN
zBydgoszczy
od606 PLN
zRzeszowa
od770 PLN
zSzczecina
od3537 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Edinburgh są obecnie z Warszawy, Gdańska i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Edinburgh w grudniu zaczynają się od 122 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Edinburgh, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 marzec 2020 r. Na powrót z Edinburgh najlepiej wybrać 11 marzec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Edinburgh warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Edinburgh w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Ryanair, Easy Jet, Lufthansa i SAS. Tanie loty Polska Edinburgh są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Edinburgh oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Edinburgh z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Edinburgh. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Edinburgh zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Edinburgh. Podane ceny są orientacyjne.
 
Unikalną atmosferę Edynburga tworzą pochodzące ze średniowiecza zabudowania. Symbolem miasta, a zarazem jedną z najpotężniejszych twierdz Wielkiej Brytanii, jest miejski zamek usytuowany na wzgórzu. Należy on do jednego z niewielu tego rodzaju obiektów posiadających własny garnizon. Jednak aby w pełni poczuć klimat Edynburga, powinieneś odwiedzić Stare Miasto. Do najchętniej odwiedzanych części tej dzielnicy należy Royal Mile. Wzdłuż ulicy znajdują się sklepy oferujące tradycyjne szkockie pamiątki, takie jak kilty lub miejscową whisky. Zakup regionalnych wyrobów sprawi, że zabierzesz do domu kawałek Szkocji. Cechą charakterystyczną tej części miasta są bardzo wysokie kamienice. Podczas wizyty w Edynburgu nie możesz pominąć miejscowego zoo. Zgromadzone w nim zwierzęta są nie lada atrakcją, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Szczególną popularnością cieszą się pandy wielkie oraz pingwiny cesarskie. Ptaki te pierwszy raz w niewoli rozmnożyły się właśnie w szkockiej stolicy. Po spacerze wąskimi uliczkami Edynburga warto odwiedzić park Holyrood. Znajdujące się w nim wspaniałe pomniki przyrody zachwycą każdego odwiedzającego. Najciekawsze fragmenty parku to bazaltowe formacje skalne znane jako Żebra Salomona oraz Urwiska Salisbury będące 46 metrowym klifem.