Tanie loty do Funchal z Niemiec

już od 725 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Funchal są obecnie z Berlina i Frankfurtu.
 
Ceny tanich lotów z Niemiec do Funchal w lipcu zaczynają się od 725 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Niemcy Funchal, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 21 listopad 2022 r. Na powrót z Funchal najlepiej wybrać 28 listopad 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Niemcy Funchal warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Niemiec do Funchal w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Easy Jet i TAP Portugal. Tanie loty Niemcy Funchal są obecnie z Berlina. Najtańsze połączenia lotnicze z Berlina do Funchal oferują linie: Easy Jet.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Funchal z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Niemiec do Funchal. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Funchal zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Niemcy Portugalia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Funchal. Podane ceny są orientacyjne.
 
Średniowieczni podróżnicy i żeglarze kierowali się nie tylko na Zachód. Portugalczycy z zapałem poznawali również północne wybrzeża Afryki. Podczas jednej z takich wypraw odkryta została Madera, malownicza wyspa nazywana nie bez przesady botanicznymi ogrodami Boga oraz pływającymi dzbanami kwiatów. Sezon turystyczny na wyspie trwa właściwie przez cały rok, a na Maderze miłośnicy podróżowania i dobrej zabawy chętnie świętują również Nowy Rok. Stolicą wyspy jest miejscowość Funchal, zamieszkana obecnie przez blisko 300 tysięcy mieszkańców. Jej nazwa wywodzi się od funcho, czyli miejscowego dzikiego kopru. Największą atrakcją miasta oraz wyspy są przede wszystkim krajobrazy. Tarasowane pasma górskie chronią doskonale przed wiatrami, na obszarze często występują burze, po których jednak nad wyspą rozpościera się zazwyczaj tęcza.
 
Funchal to dziś przede wszystkim kurort, turyści zatrzymać się mogą w jednym z licznych hoteli. Podczas pobytu warto skupić się nie tylko na malowniczych widokach, ale również i zaplanować kilka wycieczek, m.in. do miejscowości Monte, gdzie znajdują się liczne sanatoria oraz Monte Palace, czyli wspaniałe ogrody tropikalne. Warto też zaopatrzyć się na pamiątkę w miejscowe wyroby rękodzielnicze. Kiedyś wielką popularnością cieszyły się wiklinowe meble z Madery. Warto również zwrócić uwagę na misternie haftowane bordados.