Tanie loty do Funchal z Polski

już od 813 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od813 PLN
zWarszawy
od867 PLN
zKatowic
od1317 PLN
zRzeszowa
od1394 PLN
zPoznania
od1503 PLN
zGdańska
od1597 PLN
zWrocławia
od1657 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Funchal są obecnie z Krakowa, Warszawy i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Funchal w listopadzie zaczynają się od 813 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Funchal, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 18 styczeń 2022 r. Na powrót z Funchal najlepiej wybrać 25 styczeń 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Funchal warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Funchal w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, TAP Portugal i Lufthansa. Tanie loty Polska Funchal są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Funchal oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Funchal z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Funchal. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Funchal zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Portugalia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Funchal. Podane ceny są orientacyjne.
 
Średniowieczni podróżnicy i żeglarze kierowali się nie tylko na Zachód. Portugalczycy z zapałem poznawali również północne wybrzeża Afryki. Podczas jednej z takich wypraw odkryta została Madera, malownicza wyspa nazywana nie bez przesady botanicznymi ogrodami Boga oraz pływającymi dzbanami kwiatów. Sezon turystyczny na wyspie trwa właściwie przez cały rok, a na Maderze miłośnicy podróżowania i dobrej zabawy chętnie świętują również Nowy Rok. Stolicą wyspy jest miejscowość Funchal, zamieszkana obecnie przez blisko 300 tysięcy mieszkańców. Jej nazwa wywodzi się od funcho, czyli miejscowego dzikiego kopru. Największą atrakcją miasta oraz wyspy są przede wszystkim krajobrazy. Tarasowane pasma górskie chronią doskonale przed wiatrami, na obszarze często występują burze, po których jednak nad wyspą rozpościera się zazwyczaj tęcza.
 
Funchal to dziś przede wszystkim kurort, turyści zatrzymać się mogą w jednym z licznych hoteli. Podczas pobytu warto skupić się nie tylko na malowniczych widokach, ale również i zaplanować kilka wycieczek, m.in. do miejscowości Monte, gdzie znajdują się liczne sanatoria oraz Monte Palace, czyli wspaniałe ogrody tropikalne. Warto też zaopatrzyć się na pamiątkę w miejscowe wyroby rękodzielnicze. Kiedyś wielką popularnością cieszyły się wiklinowe meble z Madery. Warto również zwrócić uwagę na misternie haftowane bordados.