Tanie loty do Genui z Polski

już od 749 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od749 PLN
zWarszawy
od756 PLN
zWrocławia
od953 PLN
zKrakowa
od976 PLN
zKatowic
od1107 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Genui są obecnie z Gdańska, Warszawy i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Genui w czerwcu zaczynają się od 749 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Genua, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 22 październik 2022 r. Na powrót z Genui najlepiej wybrać 05 listopad 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Genua warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Genui w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Genua są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Genui oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Genui z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Genui. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Genui zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Genua. Podane ceny są orientacyjne.
 
Północne Włochy kojarzą się głównie z wielkimi miastami, ale również i tu można świetnie wypocząć. Wspaniała Liguria, granicząca z Francją i włoską Toskanią zwana bywa włoską riwierą, słynie z plaż, klifów, ciepłego klimatu. Największym miastem tego regionu jest Genua. To stare miasto portowe rozwinęło się w okresie od XI do XV wieku, wzbogaciło się głównie dzięki handlowi ze Wschodem i nie bez przesady nazywane było La Superba (Dumą). Dziś Genua straciła już na swym znaczeniu, ale wciąż mieści się tu największy we Włoszech port. Odwiedzając to wspaniałe miasto, warto zwrócić uwagę na odnowione Porto Antico. W tej dzielnicy portowej mieści się największe w Europie Akwarium. Nie można też przegapić genueńskich zabytków. Koniecznie trzeba zobaczyć renesansowe pałace przy Via Balbi ze wspaniałym Palazzo Reale na czele. Przespacerować się można również na Via Garibaldi, gdzie podziwiać można imponujący Palazzo Bianco.
 
Warto też pamiętać, że Genua to rodzinne miasto najsłynniejszego żeglarza. Pomnik Krzysztofa Kolumba można oglądać w w pobliżu dworca Principe.
 
Oczywiście jak wszędzie we Włoszech, warto również wygospodarować czas na wstąpienie do miejscowej restauracji. Kuchnia włoska nie smakuje nigdzie równie dobrze jak we Włoszech.