Tanie loty do Goteborgu z Polski

już od 73 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Goteborgu są obecnie z Gdańska i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Goteborgu w październiku zaczynają się od 73 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Goteborg, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 15 październik 2021 r. Na powrót z Goteborgu najlepiej wybrać 17 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Goteborg warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Goteborgu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Goteborg są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Goteborgu oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Goteborgu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Goteborgu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Goteborgu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Goteborg. Podane ceny są orientacyjne.
 
Skandynawia kojarzy się głównie z ekologią, ale do jej głównych atrakcji zaliczają się nie tylko malownicze, dzikie i surowe krajobrazy. Charakterystyczne są też skandynawska architektura, kultura oraz języki. Europejczycy doceniają też skandynawskie samochody. Volvo ma swoją siedzibę w Göteborgu, drugim co do wielkości mieście Szwecji. Fanom marki, ale również i wszystkim miłośnikom motoryzacji, z pewnością spodoba się też miejscowe muzeum Volvo.
 
Sam Göteborg to jednak nie tylko miasto przemysłowe. Stworzono je w XVII wieku głównie z myślą o handlu zamorskim. Szwecja miała dzięki temu uniezależnić się od Danii, a po powstaniu Szwedzkiej Kampanii Wschodnioindyjskiej do Göteborga zaczęto sprowadzać herbatę, porcelanę, przyprawy oraz inne towary luksusowe. Miasto bardzo szybko się wzbogaciło.
 
Turyści, którzy zdecydują się odwiedzić Göteborg, mogą zobaczyć zabytkową zabudowę, warownie, twierdze, jak również liczne obiekty sakralne i muzea. Miejscową atrakcją są także Plac Götaplatsen oraz Lisenberg, największy lunapark w całej Skandynawii.
 
Nie zawiodą się również miłośnicy wielkich miast, którzy najlepiej czują się w tętniących życiem metropoliach. Göteborg posiada nieco ponad pół miliona mieszkańców, ale typowo kosmopolityczną atmosferę można wyczuć, spacerując po alei Kungsportsavenyn. Znaleźć tu można liczne kawiarnie i ekskluzywne sklepy.