Tanie loty do Hamburga z Polski

już od 99 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od99 PLN
zPoznania
od550 PLN
zBydgoszczy
od627 PLN
zKatowic
od684 PLN
zWrocławia
od722 PLN
zRzeszowa
od723 PLN
zKrakowa
od745 PLN
zWarszawy
od763 PLN
zSzczecina
od986 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Hamburga są obecnie z Gdańska, Poznania i Bydgoszczy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Hamburga w kwietniu zaczynają się od 99 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Hamburg, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 25 maj 2023 r. Na powrót z Hamburga najlepiej wybrać 30 maj 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Hamburg warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Hamburga w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Hamburg są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Hamburga oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Hamburga z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Hamburga. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Hamburga zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Hamburg. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony w Północnej części Niemiec, w pobliżu ujścia Łaby do Morza Północnego Hamburg jest obecnie drugim po Berlinie miastem Niemiec. Pierwsze ślady osadnictwa sięgają tu aż IV stulecia p.n.e., a tutejsze ziemie zamieszkane były przez pogańskich Sasów. W IX w. n.e. Karol Wielki zarządził budowę kościoła, wokół którego z czasem powstał gród warowny, Hammaburg. Wielokrotnie najeżdżany, zdobywany i palony, w XII wieku zaczął się stawać się powoli ważnym portem, by w średniowieczu zyskać miano najważniejszego miasta związku hanzeatyckiego na Morzu Północnym. Handel futrami, zbożem, suknem i piwem znacznie wzbogacił miejscową ludność, a miasto zaczęło się dynamicznie rozwijać. Dziś w Hamburgu wciąż mieści się największy port morski w całych Niemczech, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym oraz finansowym. Chociaż już na początku XX wieku liczba mieszkańców przekroczyła milion, to jednak nie przeszkodziło to tej niemieckiej metropolii otrzymać w 2011 roku tytułu Europejskiej Stolicy Czystości.Miasto jest też bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. Chociaż w wyniku nalotów i bombardowań II wojny światowej duża część zabytkowej architektury została zniszczona, to jednak miasto odnowiono, ważne obiekty zrekonstruowano. Dziś w centrum Hamburga można podziwiać przede wszystkim kościoły: św. Katarzyny, św. Jakuba, św. Piotra, św. Mikołaja oraz św. Michała. Interesujący jest również gmach hamburskiej giełdy oraz bogato zdobiony ratusz. Miasto z pewnością spodoba się też i najmłodszym turystom. Warto, by zobaczyli miejscowe parki, ogród zoologiczny i przede wszystkim Miniatur Wunderland czyli największą makietę modelarstwa kolejowego świata.
 
Hamburg posiada też bogatą ofertę kulturalną. W przeszłości tworzyli tu Brahms i Händel, dziś działa tu wiele teatrów, kabaretów, opera, a sam Hamburg jest trzecim miastem musicalowym świata po Nowym Jorku oraz Londynie.