Tanie loty do Honolulu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Honolulu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Honolulu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Honolulu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Honolulu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.Na jednym z najbardziej tropikalnych archipelagów świata, pośród deszczowych lasów i wulkanicznych krajobrazów, znajduje się Honolulu. Ta nowoczesna metropolia pełni rolę stolicy Hawajów, aktualnie jednego ze stanów USA.
 
Największą atrakcją wysp jest przepiękny krajobraz – bujna, tropikalna roślinność rosnąca pomiędzy wulkanicznymi skałami, na tle wód Oceanu Spokojnego. Wspaniałe, piaszczyste plaże z kolei przyciągają ludzi spragnionych słonecznych i morskich kąpieli.
 
Honolulu to bardzo rozwinięte i nowoczesne miasto, w którym nie brakuje oszklonych drapaczy chmur. Idealnie komponują się one z rosnącymi przy ulicach palmami. Jednym z najważniejszych zabytków Honolulu jest pałac dawnych monarchów Hawajów, w którym mieści się dziś muzeum. Obecny budynek pochodzi z końca XIX wieku i został zbudowany na miejscu dawnego pałacu z 1845 roku. Wrażenie robi również Aloha Tower – ogromny budynek pełniący funkcję latarni morskiej.
 
Doskonałym punktem widokowym na całe miasto i jego okolice jest Diamond Head – mierzący 213 metrów wysokości krater wulkaniczny. W okolicy Honolulu znajduje się również słynny port Pearl Harbor, zaatakowany przez Japończyków podczas II wojny światowej.