Tanie loty do Honolulu

już od 3089 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3089 PLN
zNiemiec
od4910 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Honolulu są obecnie dostępne z: Poznania i Monachium. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Honolulu udostępniają linie lotnicze Lufthansa i KLM.
 
W sierpniu najtańsze loty do Honolulu są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 13 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 20 listopad 2021 r.Za tanie loty do Honolulu ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 3089 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Honolulu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Honolulu z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Lufthansa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Honolulu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Honolulu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Honolulu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.Na jednym z najbardziej tropikalnych archipelagów świata, pośród deszczowych lasów i wulkanicznych krajobrazów, znajduje się Honolulu. Ta nowoczesna metropolia pełni rolę stolicy Hawajów, aktualnie jednego ze stanów USA.
 
Największą atrakcją wysp jest przepiękny krajobraz – bujna, tropikalna roślinność rosnąca pomiędzy wulkanicznymi skałami, na tle wód Oceanu Spokojnego. Wspaniałe, piaszczyste plaże z kolei przyciągają ludzi spragnionych słonecznych i morskich kąpieli.
 
Honolulu to bardzo rozwinięte i nowoczesne miasto, w którym nie brakuje oszklonych drapaczy chmur. Idealnie komponują się one z rosnącymi przy ulicach palmami. Jednym z najważniejszych zabytków Honolulu jest pałac dawnych monarchów Hawajów, w którym mieści się dziś muzeum. Obecny budynek pochodzi z końca XIX wieku i został zbudowany na miejscu dawnego pałacu z 1845 roku. Wrażenie robi również Aloha Tower – ogromny budynek pełniący funkcję latarni morskiej.
 
Doskonałym punktem widokowym na całe miasto i jego okolice jest Diamond Head – mierzący 213 metrów wysokości krater wulkaniczny. W okolicy Honolulu znajduje się również słynny port Pearl Harbor, zaatakowany przez Japończyków podczas II wojny światowej.