Tanie loty do Innsbrucku

już od 832 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od832 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Innsbrucku są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Innsbrucku udostępniają linie lotnicze i Austrian Airlines.
 
W lipcu najtańsze loty do Innsbrucku są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 27 lipiec 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 31 lipiec 2020 r.Za tanie loty do Innsbrucku ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 832 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Innsbrucku warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Innsbrucku z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Austrian Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Innsbrucku zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Austrii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Innsbrucku. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Innsbrucku i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Innsbruck to miejsce, które zna każdy miłośnik sportów zimowych. Miasto dwukrotnie gościło Zimowe Igrzyska Olimpijskie, ostatnio w 1976 roku. Obecnie co roku rozgrywa się w mieście jeden z konkursów w ramach prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni. Nie oznacza to jednak, że Innsbruck warto odwiedzać jedynie zimą.
 
Gdy wyjdziesz z jakiegokolwiek miejsca w Innsbrucku zobaczysz przepiękny alpejski krajobraz tyrolskiego regionu. W miesiącach zimowych miasto to prawdziwa mekka dla miłośników jazdy na nartach. Jednak spokojnie, urok Innsbrucku tkwi w tym, że w przeciwieństwie do innych ośrodków narciarskich, tutaj możesz przyjechać w każdą inną porę roku i dobrze się bawić – nie tylko uprawiając sport.
 
Górski krajobraz powoli znika z pola widzenia, kiedy spacerujesz średniowiecznym Aldstadt – Starym Miastem. Możesz cieszyć się widokami barokowej katedry świętego Jakuba, podziwiać ratusz z XIV wieku, nieopodal którego położony jest uniwersytet. Piękny dodatek do pejzażu stanowi również wieża Bergisel, wznosząca się wysoko ponad stadionem skoczni narciarskiej. Wokół miasta znajduje się alpejskie zoo oraz wiele upraw sezonowych kwiatów w ogrodach botanicznych. Powinieneś zajrzeć też do jednego z wielu muzeów, które posiadają liczne kolekcje austriackiej sztuki, oraz odwiedzić podziemne kryształowe jaskinie.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych