Tanie loty do Kairu z Polski

już od 1606 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od1606 PLN
zPoznania
od1640 PLN
zKrakowa
od1683 PLN
zWrocławia
od1770 PLN
zRzeszowa
od1799 PLN
zKatowic
od1813 PLN
zLublin
od2336 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kairu są obecnie z Gdańska, Poznania i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kairu w październiku zaczynają się od 1606 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kair, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 08 czerwiec 2022 r. Na powrót z Kairu najlepiej wybrać 16 czerwiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kair warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kairu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Swiss, Lufthansa, Air France i LOT. Tanie loty Polska Kair są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Kairu oferują linie: Swiss.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kairu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kairu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kairu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Egipt nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kair. Podane ceny są orientacyjne.
 
Spędzając urlop w kraju faraonów, nie sposób ominąć wspaniały i zabytkowy Kair. Należy on do gwarnych i zatłoczonych metropolii Bilskiego Wschodu. Mieszanka muzyki, samochodowych klaksonów i nawoływań przydrożnych handlarzy tworzy niesamowity nastrój egipskiej stolicy. Odwiedziny egipskiego bazaru mogą zająć nawet cały dzień. Na taką wyprawę warto zaopatrzyć się w duży zapas cierpliwości, ponieważ targowanie się jest powszechnie znaną praktyką wśród bliskowschodnich sklepikarzy. Jednak Egipt to również wspaniałe zabytki. Warto na chwilę zatrzymać się przy majestatycznym uniwersytecie Al-Azhar. Wspaniała budowla początkowo była meczetem, jednak obecnie straciła ona niemal zupełnie swój religijny charakter. Wykładane są tu między innymi języki zachodnie i nauki ścisłe. Aby dokładnie przyjrzeć się panoramie miasta, warto wejść na taras widokowy Wieży Kairskiej funkcjonującej jako miejski nadajnik telewizyjny. Najlepszym miejscem na relaksujący spacer jest park Al-Azhar. Wycieczka po bogato urządzonych ogrodach może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Każdy spacerowicz znajdzie ukojenie w cieniu rosnących tam potężnych daktylowców.