Tanie loty do Cairo z Polski

już od 1235 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1235 PLN
zPoznania
od1645 PLN
zKatowic
od1751 PLN
zWrocławia
od1763 PLN
zKrakowa
od1771 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Cairo są obecnie z Warszawy, Poznania i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Cairo w sierpniu zaczynają się od 1235 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Cairo, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 28 wrzesień 2021 r. Na powrót z Cairo najlepiej wybrać 03 luty 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Cairo warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Cairo w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Aegean Air, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Cairo są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Cairo oferują linie: Aegean Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Cairo z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Cairo. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cairo zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Egipt nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Cairo. Podane ceny są orientacyjne.
 
Spędzając urlop w kraju faraonów, nie sposób ominąć wspaniały i zabytkowy Kair. Należy on do gwarnych i zatłoczonych metropolii Bilskiego Wschodu. Mieszanka muzyki, samochodowych klaksonów i nawoływań przydrożnych handlarzy tworzy niesamowity nastrój egipskiej stolicy. Odwiedziny egipskiego bazaru mogą zająć nawet cały dzień. Na taką wyprawę warto zaopatrzyć się w duży zapas cierpliwości, ponieważ targowanie się jest powszechnie znaną praktyką wśród bliskowschodnich sklepikarzy. Jednak Egipt to również wspaniałe zabytki. Warto na chwilę zatrzymać się przy majestatycznym uniwersytecie Al-Azhar. Wspaniała budowla początkowo była meczetem, jednak obecnie straciła ona niemal zupełnie swój religijny charakter. Wykładane są tu między innymi języki zachodnie i nauki ścisłe. Aby dokładnie przyjrzeć się panoramie miasta, warto wejść na taras widokowy Wieży Kairskiej funkcjonującej jako miejski nadajnik telewizyjny. Najlepszym miejscem na relaksujący spacer jest park Al-Azhar. Wycieczka po bogato urządzonych ogrodach może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Każdy spacerowicz znajdzie ukojenie w cieniu rosnących tam potężnych daktylowców.