Tanie loty do Kairu

już od 1442 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1442 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kairu są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kairu udostępniają linie lotnicze i Aegean Air.
 
W październiku najtańsze loty do Kairu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 27 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 styczeń 2022 r.Za tanie loty do Kairu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 1442 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kairu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kairu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Aegean Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kairu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Egiptu.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kairu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kairu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Widziałeś piramidy z bliska? Podrapałeś Sfinksa za uchem? Przejechałeś się na wielbłądzie? Wybierając się na wycieczkę do Kairu, zakosztujesz tych egipskich atrakcji w pobliskiej Gizie. Przygodę z afrykańskim miastem rozpocznij od Muzeum Kairskiego – wizyta w tym miejscu pozwoli Ci lepiej zrozumieć tamtejszą kulturę i historię tego kraju. Ponadto będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby ujrzeć na własne oczy wyposażenie zgromadzone w grobowcu najsłynniejszego faraona Tutenchamona. Pamiętaj o tym, że Kair może zaoferować Tobie znacznie więcej, niż tylko pozostałości dawnej cywilizacji. Zobacz rzymskie i wczesnochrześcijańskie zabytki, do najważniejszych z nich należy klasztor św. Merkuriusza, w którym znajdują się nietuzinkowe zbiory sztuki koptyjskiej. Wkraczając do muzułmańskiej części egipskiej stolicy, ujrzysz scenerię pochodzącą niczym z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Spacerując uliczkami Kairu, napotkasz niejeden meczet z minaretami. Największą atrakcją dla przybysza z Europy są różnobarwne bazary, pachnące intensywnymi, orientalnymi przyprawami, mieniące się złotym blaskiem biżuterii i przepełnione głośnymi, niekiedy napastliwymi handlarzami, którzy traktują targowanie się jako nieodzowny element kultury. Odkryj wszystkie oblicza Kairu!