Tanie loty do Kalamaty z Polski

już od 918 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od918 PLN
zWarszawy
od1081 PLN
zKrakowa
od1464 PLN
zPoznania
od1860 PLN
zGdańska
od2637 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kalamaty są obecnie z Katowic, Warszawy i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kalamaty w październiku zaczynają się od 918 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kalamata, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 21 wrzesień 2021 r. Na powrót z Kalamaty najlepiej wybrać 28 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kalamata warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kalamaty w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT, Swiss i Lufthansa. Tanie loty Polska Kalamata są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Kalamaty oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kalamaty z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kalamaty. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kalamaty zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kalamata. Podane ceny są orientacyjne.