Tanie loty do Kefalonii

już od 616 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od616 PLN
zNiemiec
od1385 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kefalonii są obecnie dostępne z: Poznania i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kefalonii udostępniają linie lotnicze LOT i Aegean Air.
 
W sierpniu najtańsze loty do Kefalonii są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 lipiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 05 sierpień 2021 r. Za tanie loty do Kefalonii ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 616 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kefalonii warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kefalonii z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kefalonii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kefalonii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kefalonii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.