Tanie loty do Kolonii z Polski

już od 1133 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od1133 PLN
zGdańska
od1168 PLN
zWarszawy
od1416 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kolonii są obecnie z Poznania, Gdańska i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kolonii w lipcu zaczynają się od 1133 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kolonia, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 12 lipiec 2024 r. Na powrót z Kolonii najlepiej wybrać 18 lipiec 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kolonia warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kolonii w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Kolonia są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Kolonii oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kolonii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kolonii. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kolonii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kolonia. Podane ceny są orientacyjne.
 
Malownicza dolina Renu jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Niemiec. W tej przepięknej scenerii położona jest Kolonia, najstarsze z dużych miast w kraju. Niezliczone skarby kultury i historii, światowej sławy muzea i aktywna scena artystyczna zabiorą Cię w niezwykłą podróż przez 2000 lat historii. W Kolonii zwiedzisz doskonale zachowane zabytki kultury z czasów Cesarstwa Rzymskiego oraz zobaczysz wiele wspaniałych współczesnych dzieł sztuki.
 
Ślady wieloletniej historii miasta możesz zobaczyć wszędzie: spacerując wzdłuż średniowiecznych bram miasta, rozglądając się po rzymskim pretorium, a także odwiedzając Muzeum Rzymsko-Germańskie, które poza wyjątkową kolekcją szkła, posiada niezwykle piękne mozaiki Dionizosa oraz słynny grób Pobliciusa.
 
Ponadto w Kolonii znajduje się jedna z najwspanialszych budowli sakralnych świata. Jest to Katedra św. Piotra i Najświętszej Maryi Panny, zbudowana w latach 1248-1880 i uważana za arcydzieło średniowiecznej architektury gotyckiej.
 
Kolonia jest także metropolią kultury i sztuki o międzynarodowym znaczeniu. Aż 42 muzea, w tym Muzeum Ludwig z największą poza USA kolekcją sztuki pop, oraz 120 galerie z najróżniejszymi zbiorami pochodzącymi z wszystkich epok tylko potwierdzają niezwykłą różnorodność atrakcji Kolonii.