Tanie loty do Krakowa z Francji

już od 181 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zBordeaux
od181 PLN
zParyża
od186 PLN
zNicei
od711 PLN
zLyon
od736 PLN
zNantes
od1335 PLN
zStrasburga
Najtańsze loty do Krakowa są obecnie z Bordeaux, Paryża i Nicei.
 
Ceny tanich lotów z Francji do Krakowa w listopadzie zaczynają się od 181 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Francja Kraków, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 listopad 2021 r. Na powrót z Krakowa najlepiej wybrać 16 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Francja Kraków warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Francji do Krakowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i Lufthansa. Tanie loty Francja Kraków są obecnie z Bordeaux. Najtańsze połączenia lotnicze z Bordeaux do Krakowa oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Krakowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Francji do Krakowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Francja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kraków. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kraków to jedno z tych miast, o których śmiało można powiedzieć, że mają duszę. Nie ulega wątpliwości, że jeśli raz tam przyjedziesz, nie będziesz już w stanie oprzeć się pokusie, by powrócić do tego pięknego ośrodka nad Wisłą. W jaki sposób stolica Małopolski rozkochuje w sobie turystów? Przekonaj się.
 
Wcale wiele nie ryzykują Ci, którzy stwierdzają, że Kraków to serce polskiej kultury i nauki. To tam bowiem znajduje się najstarsza uczelnia w kraju, czyli Uniwersytet Jagielloński. Liczne placówki kulturalne oraz wspaniałe muzea, a wśród nich takie skarby jak: Muzeum Narodowe, Muzeum Młodej Polski czy Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu sprawiają, że to miejsce niemalże magiczne.
 
Spaceruj miejskimi uliczkami i chłoń historyczną atmosferę. Zwiedź Wawel, najcenniejszy zespół zabytkowy w Polsce, wybierz się na Rynek Główny i posłuchaj hejnału granego z wieży kościoła Mariackiego, zobacz słynne Sukiennice, przepiękne budowle sakralne i wielowiekowe cmentarze.
 
Wybierz się na koncert lub wystawę, wypocznij w jednym z tamtejszych parków lub szalej do białego rana w jednym z lokali rozrywkowych. Kraków czeka właśnie na Ciebie.

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.