Tanie loty do Krakowa z Francji

już od 501 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zParyża
od501 PLN
zMarsylii
od679 PLN
zStrasburga
od715 PLN
zNicei
od869 PLN
zLyon
od874 PLN
zTuluzy
od1007 PLN
zBordeaux
od1251 PLN
zNantes
od1816 PLN
zBastii
od1929 PLN
zAjaccio
od2303 PLN
zClermont-ferrand
od2352 PLN
Najtańsze loty do Krakowa są obecnie z Paryża, Marsylii i Strasburga.
 
Ceny tanich lotów z Francji do Krakowa w lipcu zaczynają się od 501 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Francja Kraków, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 25 wrzesień 2022 r. Na powrót z Krakowa najlepiej wybrać 29 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Francja Kraków warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Francji do Krakowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Transavia France, Ryanair, Lufthansa, Brussels Airlines, KLM i Air France. Tanie loty Francja Kraków są obecnie z Paryża. Najtańsze połączenia lotnicze z Paryża do Krakowa oferują linie: Transavia France.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Krakowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Francji do Krakowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Francja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kraków. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kraków to jedno z tych miast, o których śmiało można powiedzieć, że mają duszę. Nie ulega wątpliwości, że jeśli raz tam przyjedziesz, nie będziesz już w stanie oprzeć się pokusie, by powrócić do tego pięknego ośrodka nad Wisłą. W jaki sposób stolica Małopolski rozkochuje w sobie turystów? Przekonaj się.
 
Wcale wiele nie ryzykują Ci, którzy stwierdzają, że Kraków to serce polskiej kultury i nauki. To tam bowiem znajduje się najstarsza uczelnia w kraju, czyli Uniwersytet Jagielloński. Liczne placówki kulturalne oraz wspaniałe muzea, a wśród nich takie skarby jak: Muzeum Narodowe, Muzeum Młodej Polski czy Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu sprawiają, że to miejsce niemalże magiczne.
 
Spaceruj miejskimi uliczkami i chłoń historyczną atmosferę. Zwiedź Wawel, najcenniejszy zespół zabytkowy w Polsce, wybierz się na Rynek Główny i posłuchaj hejnału granego z wieży kościoła Mariackiego, zobacz słynne Sukiennice, przepiękne budowle sakralne i wielowiekowe cmentarze.
 
Wybierz się na koncert lub wystawę, wypocznij w jednym z tamtejszych parków lub szalej do białego rana w jednym z lokali rozrywkowych. Kraków czeka właśnie na Ciebie.