Tanie loty do Krakowa z Holandii

już od 193 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zEindhoven
od193 PLN
zAmsterdamu
od751 PLN
zMaastricht
od930 PLN
zRotterdamu
od962 PLN
Najtańsze loty do Krakowa są obecnie z Eindhoven, Amsterdamu i Maastricht.
 
Ceny tanich lotów z Holandii do Krakowa w maju zaczynają się od 193 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Holandia Kraków, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 31 maj 2022 r. Na powrót z Krakowa najlepiej wybrać 02 czerwiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Holandia Kraków warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Holandii do Krakowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT, KLM i British Airways. Tanie loty Holandia Kraków są obecnie z Eindhoven. Najtańsze połączenia lotnicze z Eindhoven do Krakowa oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Krakowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Holandii do Krakowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Holandia Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kraków. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kraków to jedno z tych miast, o których śmiało można powiedzieć, że mają duszę. Nie ulega wątpliwości, że jeśli raz tam przyjedziesz, nie będziesz już w stanie oprzeć się pokusie, by powrócić do tego pięknego ośrodka nad Wisłą. W jaki sposób stolica Małopolski rozkochuje w sobie turystów? Przekonaj się.
 
Wcale wiele nie ryzykują Ci, którzy stwierdzają, że Kraków to serce polskiej kultury i nauki. To tam bowiem znajduje się najstarsza uczelnia w kraju, czyli Uniwersytet Jagielloński. Liczne placówki kulturalne oraz wspaniałe muzea, a wśród nich takie skarby jak: Muzeum Narodowe, Muzeum Młodej Polski czy Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu sprawiają, że to miejsce niemalże magiczne.
 
Spaceruj miejskimi uliczkami i chłoń historyczną atmosferę. Zwiedź Wawel, najcenniejszy zespół zabytkowy w Polsce, wybierz się na Rynek Główny i posłuchaj hejnału granego z wieży kościoła Mariackiego, zobacz słynne Sukiennice, przepiękne budowle sakralne i wielowiekowe cmentarze.
 
Wybierz się na koncert lub wystawę, wypocznij w jednym z tamtejszych parków lub szalej do białego rana w jednym z lokali rozrywkowych. Kraków czeka właśnie na Ciebie.