Tanie loty do Krakowa z Rosji

już od 1412 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNizhiny Novgorod
od1412 PLN
zAdler Sochi
zArchangielsk
zAstrachania
zBlagoveschensk
zCape Sarichef
zChabarowska
zCheboksary
zCherepovets
zCzelabińska
zEkaterinburg
zKaliningradu
zKhanty-mansiysk
zKomsomolsk Na
zKrasnodaru
zKrasnojarska
zLeshukonskoye
zMagnitogorsk
zMakhachkala
zMineralne Wody
zMurmańska
zNaryan Mar
zNizhnekamsk
zNizhnvartowsk
zNovokuznetsk
zNowosybirska
zPetropavlovska-Kamchatsky
zPetrozarodska
zStavropolu
zUlan Ude - Buryatia
zUljanowska
zVladikavkaz
zWładywostocka
zYuzhno Sakh
Najtańsze loty do Krakowa są obecnie z Nizhiny Novgorod.
 
Ceny tanich lotów z Rosji do Krakowa w październiku zaczynają się od 1412 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Rosja Kraków, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 07 październik 2020 r. Na powrót z Krakowa najlepiej wybrać 14 październik 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Rosja Kraków warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Rosji do Krakowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i KLM. Tanie loty Rosja Kraków są obecnie z Nizhiny Novgorod. Najtańsze połączenia lotnicze z Nizhiny Novgorod do Krakowa oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Krakowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Rosji do Krakowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Rosja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kraków. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kraków to jedno z tych miast, o których śmiało można powiedzieć, że mają duszę. Nie ulega wątpliwości, że jeśli raz tam przyjedziesz, nie będziesz już w stanie oprzeć się pokusie, by powrócić do tego pięknego ośrodka nad Wisłą. W jaki sposób stolica Małopolski rozkochuje w sobie turystów? Przekonaj się.
 
Wcale wiele nie ryzykują Ci, którzy stwierdzają, że Kraków to serce polskiej kultury i nauki. To tam bowiem znajduje się najstarsza uczelnia w kraju, czyli Uniwersytet Jagielloński. Liczne placówki kulturalne oraz wspaniałe muzea, a wśród nich takie skarby jak: Muzeum Narodowe, Muzeum Młodej Polski czy Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu sprawiają, że to miejsce niemalże magiczne.
 
Spaceruj miejskimi uliczkami i chłoń historyczną atmosferę. Zwiedź Wawel, najcenniejszy zespół zabytkowy w Polsce, wybierz się na Rynek Główny i posłuchaj hejnału granego z wieży kościoła Mariackiego, zobacz słynne Sukiennice, przepiękne budowle sakralne i wielowiekowe cmentarze.
 
Wybierz się na koncert lub wystawę, wypocznij w jednym z tamtejszych parków lub szalej do białego rana w jednym z lokali rozrywkowych. Kraków czeka właśnie na Ciebie.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych