Tanie loty do Manchesteru z Polski

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Manchesteru są obecnie z Krakowa i Bydgoszczy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Manchesteru w październiku zaczynają się od 79 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Manchester, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 wrzesień 2021 r. Na powrót z Manchesteru najlepiej wybrać 27 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Manchester warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Manchesteru w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i Lufthansa. Tanie loty Polska Manchester są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Manchesteru oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Manchesteru z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Manchesteru. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manchesteru zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Manchester. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony nad rzeką Irwell Manchester jest jednym z najważniejszych ośrodków produkcyjnych w całej Anglii. Spacerując po majestatycznym Alberts Square można poczuć niesamowity klimat kraju gentelmanów. Niskie ławeczki ukryte w cieniu dużych drzew, latem wypełnione są odpoczywającymi Brytyjczykami.
 
Korzystając z brytyjskich kolei łatwo zauważyć niezwykłą architekturę dworców. Znajdujący się w Manchesterze Dworzec Wiktorii zachwyca symetrią i regularnością dekoracji. Najpiękniejszym zabytkiem miasta jest jednak katedra. Położona w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu nowoczesnych wieżowców stanowi enklawę tradycji w nowoczesnym mieście. Należy ona do najlepiej prezentujących się świątyń w tej części Anglii. Miłośnicy bardziej futurystycznego wzornictwa powinni odwiedzić teatr Contact. Niezwykła bryła obiektu przypomina konstrukcje wykonane z prostych figur przestrzennych. Innym przykładem nowoczesnego budownictwa jest Beetham Tower. Szklany drapacz chmur jest luksusowym hotelem na szczycie którego znajduje się ekskluzywny bar.