Tanie loty do Minneapolis z Polski

już od 2920 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od2920 PLN
zPoznania
od2951 PLN
zKrakowa
od2976 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Minneapolis są obecnie z Katowic, Poznania i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Minneapolis w listopadzie zaczynają się od 2920 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Minneapolis, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 24 listopad 2021 r. Na powrót z Minneapolis najlepiej wybrać 01 grudzień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Minneapolis warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Minneapolis w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air Canada i Lufthansa. Tanie loty Polska Minneapolis są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Minneapolis oferują linie: Air Canada.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Minneapolis z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Minneapolis. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Minneapolis zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Stany Zjednoczone nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Minneapolis. Podane ceny są orientacyjne.