Tanie loty do Palermo z Polski

już od 612 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od612 PLN
zWrocławia
od677 PLN
zWarszawy
od776 PLN
zPoznania
od955 PLN
zKatowic
od1201 PLN
zGdańska
od1207 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Palermo są obecnie z Krakowa, Wrocławia i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Palermo w lutym zaczynają się od 612 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Palermo, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 kwiecień 2022 r. Na powrót z Palermo najlepiej wybrać 16 kwiecień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Palermo warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Palermo w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, LOT i Lufthansa. Tanie loty Polska Palermo są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Palermo oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Palermo z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Palermo. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Palermo zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Palermo. Podane ceny są orientacyjne.
 
Miasto mafii i pizzy. Tak najkrócej opisać można położone w zachodniej części Sycylii Palermo. Przechadzając się wąskimi uliczkami historycznego centrum, poczuć można autentyczną atmosferę południowych Włoch. Rozkrzyczani przechodnie i przemykające we wszystkie strony niewielkie skutery wypełniają sycylijską stolicę radosnym gwarem. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić podczas zwiedzania Palermo jest kościół San Giuseppe dei Teatini. Świątynia ta jest jednym z najwspanialszych budynków zaprojektowanych zgodnie z założeniami sycylijskiego baroku. Choć z zewnątrz prezentuje się dość przeciętnie, to wnętrze zapiera dech w piersiach. Szczególne wrażenie robią misterne zdobienia sufitu nad częścią ołtarzową kościoła.
 
Odwiedzając Włochy, nie sposób nie wybrać się do opery. Znajdujący się w Palermo, Teatro Massimo jest największym gmachem operowym w kraju oraz trzecim co do wielkości w Europie. Położony w malowniczym otoczeniu pełnym palm wygląda wprost niesamowicie. Wysłuchanie jednego z dzieł Verdiego w tak wspaniałym obiekcie będzie doskonałym zakończeniem włoskiej przygody.