Tanie loty do Pizy z Polski

już od 38 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od38 PLN
zKrakowa
od133 PLN
zGdańska
od517 PLN
zWarszawy
od876 PLN
zKatowic
od909 PLN
zPoznania
od952 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pizy są obecnie z Wrocławia, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Pizy w grudniu zaczynają się od 38 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Piza, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 grudzień 2021 r. Na powrót z Pizy najlepiej wybrać 17 grudzień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Piza warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Pizy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Piza są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Pizy oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Pizy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Pizy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Pizy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Piza. Podane ceny są orientacyjne.
 
Piza jest znana na całym świecie oczywiście z Krzywej Wieży, która zaczęła się przechylać już w trakcie budowy ze względu na piaszczyste podłoże. Jednak to wspaniałe włoskie miasto ma do zaoferowania o wiele więcej.
 
Najsłynniejsza atrakcja miasta znajduje się przy Campo dei Miracoli, najważniejszym placu w mieście. Nieopodal wznosi się przepiękna katedra zdobiona kolorowym piaskowcem z drzwiami wykonanymi z brązu oraz Baptysterium, w którego konstrukcji można wyróżnić kilka stylów architektonicznych: gotycki, romański oraz renesansowy. Piza jest położona nad rzeką Arno, wzdłuż której znajdziesz majestatyczne budowle książęce, romańskie i gotyckie kościoły, a także średniowieczne i renesansowe fortyfikacje. Miejsce to nabiera szczególnego charakteru w nocy, zwłaszcza 16 lipca, kiedy to obchodzona jest uroczystość patrona miasta, a zarysy budynków i mostów ozdobione są tysiącami świateł.
 
Wspaniałym sposobem na odkrycie przepięknych zakątków Pizy są wycieczki objazdowe po mieście, podczas których dotrzesz do najważniejszych atrakcji miasta. Place, muzea, Lungarni (droga wzdłuż rzeki Arno) oraz historyczne centrum miasta czekają na turystów każdego dnia.