Tanie loty do Porto

już od 502 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od502 PLN
zPolski
od693 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Porto są obecnie dostępne z: Berlina i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Porto udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W lipcu najtańsze loty do Porto są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 26 listopad 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 listopad 2022 r.Za tanie loty do Porto ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 502 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Porto warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Porto z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Porto zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Portugalii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Porto. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Porto i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ostatnie promyki zachodzącego słońca delikatnie muskają Twoją twarz, pod stopami wyczuwasz jeszcze ciepły, drobnoziarnisty piasek, a w ręku trzymasz kieliszek wypełniony aromatycznym, ciemnoczerwonym winem – tak może wyglądać jeden z Twoich wieczorów spędzonych w Porto. W północnej Portugalii, przy ujściu rzeki Douro do Oceanu Atlantyckiego, kiedyś wznosiła się niewielka osada rybacka. Obecnie mieści się tam jedna z portugalskich pereł, Porto – najważniejszy ośrodek handlowy kraju, ważny węzeł komunikacyjny i prawdziwy turystyczny raj. Każdy, kto chociaż raz przekroczył jego mury, zakochiwał się w nim od pierwszego wejrzenia. Malownicza starówka wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO, XII-wieczna Katedra Sé, kościół św. Klary będący znakomitym połączeniem sztuki barokowej i rokoko, odrestaurowany dom Henryka Żeglarza czy tętniąca życiem główna ulica handlowa - Porto to Rua de Santa Catarina to obowiązkowe punkty każdego planu zwiedzania. Skąpane w słońcu plaże otoczone skalistymi klifami, wypełniona po brzegi tysiącem gatunków porto winiarnia Solor do Vinho do Porto oraz lokalne piwniczki, które zapraszają do degustacji trunków – czego chcieć więcej?