Tanie loty do Pragi z Polski

już od 201 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od201 PLN
zWarszawy
od313 PLN
zWrocławia
od507 PLN
zPoznania
od508 PLN
zKatowic
od516 PLN
zRzeszowa
od520 PLN
zGdańska
od536 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pragi są obecnie z Krakowa, Warszawy i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Pragi w październiku zaczynają się od 201 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Praga, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 29 październik 2021 r. Na powrót z Pragi najlepiej wybrać 31 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Praga warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Pragi w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Praga są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Pragi oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Pragi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Pragi. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Pragi zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Republika Czeska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Praga. Podane ceny są orientacyjne.
 
Co roku miliony turystów odwiedzają czeską stolicę. Praga oferuje im mnóstwo rozmaitych możliwości spędzania wolnego czasu oraz niezwykłe wspomnienia, do których wracać będą jeszcze przez długie lata. W czym tkwi jej fenomen?
 
Miasto nad Wełtawą to raj dla wszystkich, którzy pasjonują się historią. Obcowanie z nią jest nieodłączną częścią praskiej rzeczywistości, co podkreśla fakt wpisania tego ośrodka na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Niesamowity przekrój zabytków sprawi, że odbędziesz jedyną w swoim rodzaju podróż wehikułem czasu po ludzkich dziejach. Rozpoczniesz w średniowieczu, a skończysz we współczesności. Bez wątpienia, pokochasz to miasto także za jego kulturalne oblicze. Prestiżowe, cykliczne wydarzenia kulturalne oraz interesujące muzea i galerie sprawią, że nie będziesz chciał opuścić tego miejsca. Oczaruje Cię też unikalna atmosfera Złotej Pragi, którą tworzą lokalne restauracje pełnej czeskich przysmaków, tradycyjne piwiarnie, czyli hospody, a także jej znaki rozpoznawcze: przepiękna Fontanna Křižíkova, wokół której gromadzą się widzowie by słuchać muzyki klasycznej i podziwiać świetlne pokazy, czy pełne atrakcji wzgórze Petrin.