Tanie loty do Rotterdamu z Polski

już od 1547 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1547 PLN
zKrakowa
od1653 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Rotterdamu są obecnie z Warszawy i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Rotterdamu w marcu zaczynają się od 1547 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Rotterdam, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 24 marzec 2020 r. Na powrót z Rotterdamu najlepiej wybrać 30 marzec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Rotterdam warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Rotterdamu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i British Airways. Tanie loty Polska Rotterdam są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Rotterdamu oferują linie: British Airways.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Rotterdamu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Rotterdamu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rotterdamu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Holandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Rotterdam. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony w delcie dwóch rzek Rotterdam należy do grupy najchętniej odwiedzanych miast Niderlandów. Jest to również miejsce będące ciekawą alternatywą wobec wypoczynku w Amsterdamie. Przepiękne miasto bardzo mocno ucierpiało podczas II wojny światowej, jednak w miejscu zniszczonych obiektów szybko wyrosły nowoczesne konstrukcje. Należą do nich między innymi futurystyczna konstrukcja dworca kolejowego oraz kubistyczne domy. Warto zatrzymać się przy nich nieco dłużej. Wymyślny kształt budynków przywodzi na myśl kwadratowe klocki na długich patyczkach. Wystarczy jednak przejść kilka kroków, aby znaleźć się na starym nabrzeżu portowym które w przeszłości było głównym źródłem dochodów miasta. Malownicze kamienice utrzymane są w tradycyjnym holenderskim stylu. Wizyta w Rotterdamie to również dobry powód, aby skosztować miejscowego piwa oraz lokalnych smakołyków. Podobno prawdziwy mieszkaniec Niderlandów potrafi połknąć śledzia w całości. Na początek lepiej jednak spróbować wyśmienitych kanapek z rybą i cebulą.