Tanie loty do Rzymu

już od 345 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od345 PLN
zNiemiec
od508 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Rzymu są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Rzymu udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Ryanair.
 
W czerwcu najtańsze loty do Rzymu są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 09 styczeń 2025 r. Powrót zaplanuj sobie na 12 styczeń 2025 r.Za tanie loty do Rzymu ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 345 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Rzymu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Rzymu z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rzymu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Rzymu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Rzymu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kolebka Europy w sensie historycznym i kulturowym. Miasto, bez którego Stary Kontynent nie znalazłby się na obecnym poziomie rozwoju, turystyczny raj pełen wspaniałych zabytków i niepowtarzalnych atrakcji – mowa oczywiście o Rzymie, mieście siedmiu wzgórz. Stolica Włoch zachwyca każdego. Nazwy takie jak: Koloseum, Panteon czy Forum Romanum zna chyba cały świat. Zdecyduj się na podróż do ośrodka nad Tybrem i wyjdź na przeciw europejskiej historii. Odkryj wspaniałe place Wiecznego Miasta, na których wyraźnie zaznaczył się bieg dziejów. Podziwiaj unikatowe połączenie śladów przeszłości ze zdobyczami XXI wieku. Weź udział w słynnych wydarzeniach, festiwalach i imprezach kulturalnych, podczas których, niezależnie od tego czy Twoją pasją jest literatura, moda, muzyka lub kinematografia, otrzymasz rozrywkę na najwyższym światowym poziomie. Po wizycie w najsłynniejszych muzeach, zwiedź te nietypowe: Muzeum Makaronu i Muzeum Dusz Czyśćcowych. Wybierz się na spacer malowniczymi uliczkami Zatybrza lub wypocznij w jednym z rzymskich parków. Nie zapomnij o jego enklawie, centrum Kościoła – Watykanie. Wieczorem ciesz się atmosferą miasta i baw się do świtu. Rzym i jego atrakcje czekają.