Tanie loty do Sztokholmu z Polski

już od 82 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od82 PLN
zKrakowa
od170 PLN
zWarszawy
od204 PLN
zKatowic
od711 PLN
zPoznania
od749 PLN
zBydgoszczy
od760 PLN
zSzczecina
od760 PLN
zRzeszowa
od1083 PLN
zWrocławia
od1086 PLN
zLublin
od1235 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sztokholmu są obecnie z Gdańska, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Sztokholmu w czerwcu zaczynają się od 82 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Sztokholm, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 07 lipiec 2023 r. Na powrót z Sztokholmu najlepiej wybrać 24 lipiec 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Sztokholm warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Sztokholmu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Sztokholm są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Sztokholmu oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Sztokholmu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Sztokholmu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sztokholmu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Sztokholm. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przyjazd do Sztokholmu może okazać się niemałym szokiem dla wielu turystów. Wbrew powszechnej opinii nie jest to miasto przez cały rok zasypane śniegiem. Wyraźny podział na cztery pory roku, sprawia, iż najlepiej odwiedzić szwedzką stolicę latem, kiedy to temperatura osiąga nawet 18 stopni. Wtedy też warto wybrać się na spacer do miejskiego skansenu. Na wyspie Djurgarden zgromadzono tradycyjne, budownictwo pochodzące z czasów przedindustrialnych. Szczególnie interesujące są obiekty pochodzące z Laponii. Dodatkową atrakcją, przeznaczoną dla najmłodszych, może okazać się niewielki ogród zoologiczny. Prezentowana jest na jego terenie zarówno dzika fauna Skandynawii jak i zwierzęta gospodarskie. Innym interesującym miejscem na mapie Sztokholmu jest Visamuseet. Jest to muzeum poświęcone tragicznemu rejsowi szwedzkiego galeonu Visa. Wydobyty w 1961 roku po 333 latach spoczywania na dnie Bałtyku okręt do dziś został odrestaurowany w 95%. Szczególnie pięknie prezentują się bogato rzeźbione zdobienia rufy statku.