Tanie loty do Tel Avivu z Polski

już od 170 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od170 PLN
zPoznania
od350 PLN
zWarszawy
od617 PLN
zWrocławia
od775 PLN
zBydgoszczy
zZielona Gora
Najtańsze loty do Tel Avivu są obecnie z Krakowa, Poznania i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tel Avivu w styczniu zaczynają się od 170 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tel Aviv, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 02 marzec 2021 r. Na powrót z Tel Avivu najlepiej wybrać 09 marzec 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tel Aviv warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tel Avivu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Tel Aviv są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Tel Avivu oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tel Avivu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tel Avivu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Avivu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Izrael nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tel Aviv. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niewiele jest na świecie miast, które osiągnęły tak wielki sukces w tak krótkim czasie, jak Tel Awiw. Pierwsze osiedla powstały pod koniec XIX wieku, a w 1914 roku miasto osiągnęło już powierzchnię 100 ha.
 
Rozwój nadmorskiej aglomeracji nie został pozostawiony przypadkowi. Miasto ma ściśle określone centrum z czterema głównymi ulicami poprowadzonymi wzdłuż wybrzeża. Na Ha Yarkon Street znajdują się liczne ekskluzywne hotele. Dalej przy Ben Jehuda Street zgrupowane są najlepsze nocne kluby w mieście. Takie skoncentrowanie obiektów turystycznych na stosunkowo niewielkim obszarze spowodowało, że ta część miasta zawsze wypełniona jest wesołym tłumem żądnym dobrej zabawy. Kompleks ponad 5 tys. modernistycznych budynków w centrum Tel Awiwu tworzy Białe Miasto. Zostało ono wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i stanowi jedno z najcenniejszych dóbr narodowych Izraela.
 
Jednym z najbardziej intrygujących miejsc w mieście stanowi grupa poczerniałych skał tuż przy wejściu do portu. Największą z nich nazwano Andromedą, ponieważ według mitologii greckiej właśnie tu przykuto księżniczkę uratowaną przez Perseusza. Pomimo krótkiej historii, Tel Awiw ma do zaoferowania więcej niż mogłoby się wydawać.