Tanie loty do Thira z Polski

już od 489 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od489 PLN
zKrakowa
od515 PLN
zWarszawy
od1002 PLN
zWrocławia
od1080 PLN
zPoznania
od2270 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Thira są obecnie z Gdańska, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Thira w październiku zaczynają się od 489 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Thira, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 22 październik 2021 r. Na powrót z Thira najlepiej wybrać 25 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Thira warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Thira w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i Lufthansa. Tanie loty Polska Thira są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Thira oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Thira z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Thira. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Thira zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Thira. Podane ceny są orientacyjne.
 
Thira (znana również jako Santorini) to nastawione na widoczność turystyki miasto, które wspierane przez czarujące elementy archeologiczne, eleganckie restauracje, stare winiarnie czy nieprzekupne zachody słońca, co roku gości turystów przylatujących z lotnisk całego świata. Położona najbardziej na południe od sieci wysp Cyklady Thira to jedno z najbardziej popularnych miejsc w całej Grecji. Bez wątpliwości, turystów przyciąga mityczność i romantyczność miasta. Samo położenie jest ciekawe, miasto ma kształt półksiężyca i leży wokół czarnych wysp położonych w zatoce. Co najbardziej interesujące, wyspa Thira zatonęła w apokaliptycznej eksplozji w 1450 roku przed naszą erą. Wierzyć czy nie zachowały się laguny, a po zachodniej stronie wyspy wulkan oraz wysokie na 300 metrów wysokości wielobarwne klify. Wulkaniczne warunki sprawiają, że nawet turyści mogą znaleźć cenne minerały czy inny towar godny najwyższej ceny. Oprócz tego Thira zapewnia piaszczyste plaże z kilkoma skałkami, z których w łatwy sposób można oglądać ogromne statki wycieczkowe. Tylko 70 mil morskich od miasta znajduje się Kreta, 130 mil Pireus.