Tanie loty do Tuluzy z Polski

już od 705 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od705 PLN
zGdańska
od706 PLN
zPoznania
od878 PLN
zWarszawy
od930 PLN
zKatowic
od5512 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tuluzy są obecnie z Krakowa, Gdańska i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tuluzy w sierpniu zaczynają się od 705 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tuluza, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 18 wrzesień 2021 r. Na powrót z Tuluzy najlepiej wybrać 22 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tuluza warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tuluzy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Tuluza są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Tuluzy oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tuluzy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tuluzy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tuluzy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tuluza. Podane ceny są orientacyjne.
 
Stolicą francuskiego regionu Midi-Pyrénées jest, znajdująca się w południowo-zachodniej części kraju, Tuluza. Miasto jest dziś cenionym ośrodkiem przemysłu lotniczego, kosmicznego i elektronicznego. Nie brakuje też uczelni wyższych, co sprawia, że w Tuluzie, tuż po Paryżu i Lyonie, jest najwięcej studentów. Miasto położone jest nad Garonną liczy już ponad 400 000 mieszkańców, można w nim znaleźć wiele cennych zabytków. Mieszkano tu już w epoce kamienia, w Tuluzie rządzili Rzymianie, od V wieku Wizygoci, od początku VI stulecia – Frankowie. Miasto rozkwitło w średniowieczu. Wówczas rozwijało się tu sukiennictwo, a miejscowe jarmarki przyciągały nie tylko kupców. Tuluza zyskała też miano Różowego Miasta z uwagi na kolor cegły, z której wykonana jest większość starych budynków. Wśród zabytków wyróżniają się wspaniałe obiekty sakralne. Imponująca jest bazylika St-Sernin z XI wieku. Znajduje się ona na trasie słynnego szlaku Santiago de Compostela, a w swoim wnętrzu kryje chyba najpiękniejsze organy we Francji. Wyróżnia się też katedra Saint-Étienne z XIII-XVI wieku. W Tuluzie sporo jest też galerii sztuki i muzeów. Turyści zaglądają najczęściej do Le Château d'Eau, Musée Georges Labit z przykładami sztuki z Azji i Dalekiego Wschodu czy do muzeum poświęconego historii Tuluzy.