Tanie loty do Vancouver z Polski

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zКраков
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zПознань
zРадом
zЖешув
zЩецин
zВаршава
zВроцлав
zЗелена-Гура
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Vancouver warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Vancouver z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Vancouver. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Vancouver zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Kanada nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Vancouver. Podane ceny są orientacyjne.
 
Vancouver kojarzy się przede wszystkim z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w 2010 roku, jednak istnieje o wiele więcej rzeczy, które czynią to wielkie miasto naprawdę wyjątkowym!
 
Ta znajdująca się w Kolumbii Brytyjskiej aglomeracja, mimo wysokiego uprzemysłowienia, jest przyjazna człowiekowi. Nowoczesne zabudowania kontrastują z licznymi terenami zielonymi. Nad całością metropolii rozciąga się łańcuch Gór North Shore gwarantujący przepiękne widoki w lecie, a zimą spełnienie marzeń wszystkich narciarzy. Mało tego – ośrodki narciarskie znajdują się tylko 20 minut jazdy samochodem od centrum!
 
Jeśli lubisz trochę przyrody w wielkim mieście, zachwyci Cię największy miejski park Ameryki Północnej. Park Stanley porównywany jest przez turystów do znanego na całym świecie nowojorskiego Central Parku, ale z zastrzeżeniem, że jest jeszcze piękniejszy!
 
Vancouver ma też kolejne oblicze – jest znany jako miasto prostudenckie. Bez problemu znajdziesz w nim muzea na najwyższym poziomie. Muzeum Antropologii przyciąga ogromem i bogactwem zebranych artefaktów, które zapewniają wielogodzinne odkrywanie zagadnień historii człowieka. Nieco młodszych poszukiwaczy wiedzy powinien zainteresować Science Word. Ten futurystycznie wyglądający obiekt zauroczy chłopców marzących o kosmicznych podróżach, a może nawet wciągnie do pouczającej zabawy całą familię?
 
Vancouver słusznie nazywany jest klejnotem Kanady – to trzecie w kolejności największe miasto w tym kraju i chyba najbardziej urodziwe i sprzyjające ludziom. Tutaj każdy odnajdzie coś dla siebie.