Tanie loty do Wenecji

już od 120 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od120 PLN
zNiemiec
od145 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Wenecji są obecnie dostępne z: Poznania i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Wenecji udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W sierpniu najtańsze loty do Wenecji są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 wrzesień 2021 r.Za tanie loty do Wenecji ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 120 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Wenecji warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Wenecji z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wenecji zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Wenecji. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Wenecji i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niezwykłe miejsca to niezwykłe atrakcje. Właśnie takie oferuje Ci Wenecja. Zbudowane na 118 wysepkach miasto, otoczone wodami Laguny Weneckiej, nie posiada typowych dróg. Można poruszać się po nim specjalnymi kanałami wodnymi, po których pływają słynne weneckie gondole. W celu przemieszczenia się z jednej wysepki na inną, można skorzystać również z jednego z czterystu mostów.
 
Miasto szczyci się przepiękną architekturą, w której wyraźnie zaznacza się połączenie stylu gotyckiego z wenecką i bizantyńską sztuką. Obecnie można podziwiać tam oprócz pięknych mostów i zabytkowych kamienic, niezwykłe świątynie i nadzwyczajne pałace. Dużym uznaniem cieszy się plac św. Marka oraz zbudowana tuż przy nim zachwycająca bazylika św. Marka, w której umieszczone zostały relikwie świętego. Wenecja to także miasto festiwali i karnawału. Od około 70 lat odbywa się w nim Międzynarodowy Festiwal Filmowy, który uznawany jest za najstarszą tego typu imprezę na świecie. Najstarszy w Europie jest natomiast wenecki karnawał. Jego nieodłącznym elementem są pięknie zdobione koralikami, koronkami, piórami maski oraz rozmaite, kolorowe stroje.