Tanie loty do Wiednia

już od 598 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od598 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Wiednia są obecnie dostępne z: Krakowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Wiednia udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W czerwcu najtańsze loty do Wiednia są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 22 maj 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 maj 2024 r.Za tanie loty do Wiednia ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 598 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Wiednia warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Wiednia z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wiednia zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Austrii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Wiednia. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Wiednia i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Spacerując malowniczymi ulicami Wiednia można na własnej skórze poczuć klimat jednego z najbardziej kulturalnych miast Europy. Miasto pełne jest wspaniałych zabytków, przypominających o najlepszych latach rozkwitu miasta. Na Placu Graben znajduje się jeden z najważniejszych pomników – Kolumna Morowa. Wzniesiona została na pamiątkę wyleczenia epidemii dżumy. Prezentuje ona styl barokowy w całej okazałości.
 
Najpiękniejszym kościołem, a zarazem symbolem Wiednia jest katedra św. Stefana. Gotycka świątynia zachwyca detalami architektonicznego zdobnictwa oraz piękną wieżą, którą widać z prawie każdego zakątka miasta. Innym wspaniałym wiedeńskim zabytkiem jest cesarski pałac Schonbrunn. W jego ogrodach znajduje się największa na świecie barokowa glorieta (jest to rodzaj otwartego pawilonu). Jego bogata konstrukcja i usytuowanie na niewielkim wzgórzu sprawia wrażenie, że budynek został przeniesiony wprost z bajki.
 
Ulubionym miejscem mieszkańców oraz turystów jest ogromny park Wiener Prater. Największą atrakcją parku jest diabelski młyn, będący równocześnie najlepszym punktem widokowym w mieście. Oprócz wielkiego diabelskiego młyna, na terenie parku wybudowano sferyczny dom, noszący nazwę Kugelmugel. Został on otoczony drutem kolczastym, ponieważ artysta, któremu odmówiono wydania zezwolenia na budowę... ogłosił swoją konstrukcję niepodległym państwem.