Tanie loty do Zurychu z Polski

już od 391 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od391 PLN
zLublin
od499 PLN
zKrakowa
od575 PLN
zGdańska
od606 PLN
zKatowic
od618 PLN
zWrocławia
od629 PLN
zPoznania
od638 PLN
zBydgoszczy
od688 PLN
zRzeszowa
od725 PLN
zSzczecina
od815 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Zurychu są obecnie z Warszawy, Lublin i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Zurychu w wrześniu zaczynają się od 391 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Zurych, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 21 październik 2021 r. Na powrót z Zurychu najlepiej wybrać 26 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Zurych warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Zurychu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Zurych są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Zurychu oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Zurychu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Zurychu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Zurychu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwajcaria nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Zurych. Podane ceny są orientacyjne.
 
Czy w jednym mieście może jednocześnie odbywać się parada fanów muzyki techno i festiwal teatru? Oczywiście że tak! Miasto łączące w sobie pozorne sprzeczności – tym właśnie jest współczesny Zurych. Od początków istnienia ośrodek związany był z rozwojem nowych prądów myślowych oraz umiłowaniem wolności. Niezwykła otwartość mieszkańców sprawia, że niemal każdy poczuje się tu jak w domu. Spacerując ulicami Zurychu, warto odwiedzić Bahnhofstrasse. Jest to jedna z najdroższych i najbardziej prestiżowych ulic na świecie. Przy niej znajdują się ekskluzywne sklepy z biżuterią, futrami oraz precyzyjnymi szwajcarskimi zegarkami. Wzdłuż całej ulicy posadzono lipy, dające latem przyjemny cień i czyniące z Bahnhofstrasse idealną trasę spacerową. Miłośnicy sztuki powinni obowiązkowo odwiedzić Fundację E. G. Buhrlego. Mieszcząca się w niewielkim domu organizacja zajmuje się prezentacją zbiorów malarstwa impresjonistycznego oraz rzeźby zgromadzone przez szwajcarskiego przemysłowca E. G. Buhrlego. W zbiorach muzeum znajdują się prace tak wybitnych malarzy, jak C. Monet oraz V. van Gogh. W mieście znajdują się liczne parki. Poszukiwania spokoju można rozpocząć w miejskim ZOO lub ogrodzie botanicznym.