Bilety lotnicze do Salzburga

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Salzburga niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Salzburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Salzburga.
 


 
Salzburg – przepiękne miasto, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO ze względu na liczne średniowieczne zabytki umiejscowione pośród niezwykłych ogrodów i zielonych parków. Salzburg leży w północno-zachodniej części Austrii, tuż przy granicy z Niemcami. Otoczony jest alpejskimi szczytami. Na jednym z nich, nad rzeką Salzach, została wzniesiona charakterystyczna dla miasta twierdza Hohensalzburg. Pobyt w Salzburgu sprawi, że poczujesz się jak w innej epoce. Na każdym kroku możesz ujrzeć zapierające dech w piersiach widoki, do których należą zarówno niespotykane krajobrazy, jak i przepiękne budowle.
 
Zwiedzanie zabytkowych kościołów, muzeów oraz licznych pałacyków i zameczków umożliwią Ci bliższe poznanie historii miasta i jego mieszkańców. Spacer pośród kolorowych parków i ogrodów pozwoli Ci się zrelaksować oraz zachwycić pięknem Salzburga. Koniecznie udaj się do parku wodnego, w którym możesz podziwiać niezwykłe rzeźby bogów i herosów greckich.
 
Możesz także odwiedzić dom, w którym wychował się Mozart. Salzburg to idealne miejsce dla sportowców. Niezależnie od dyscypliny i upodobań, możliwe jest uprawianie różnorodnych sportów w mieście i jego okolicach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.