Bilety lotnicze do Split

już od 525 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od525 PLN
zNiemiec
od839 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Split są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze do Split zapłacisz tylko 525 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Split niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Split wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 525 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Split.
 


 
Jeśli chcesz polecieć na Bałkany, to koniecznie zatrzymaj się na lotnisku w Splicie, a potem rusz w podróż i odkrywaj chorwackie ścieżki. To drugie, co do wielkości miasto w Chorwacji zachęca turystów śródziemnomorskim temperamentem, a także zróżnicowanym charakterem atrakcji. Split to centrum gospodarcze, administracyjne, ale przede wszystkim turystyczne.
 
Wpływa na to położenie miasta, które usytuowane jest w najcieplejszym, regionie północnym wybrzeża Morza Śródziemnego. W Splicie nie ma mowy o złej pogodzie do zwiedzania, zwłaszcza dzięki łagodnemu klimatowi. To oaza spokoju, miejsce pozbawione wiatru, idealne nie tylko do letniego wypoczynku, sprawdza się nawet w zimę. Gdy będziesz w mieście, koniecznie musisz odwiedzić pałac Doklecjana – główny zabytek Splitu, to on dał początek temu miastu, jeszcze za czasów rzymskiego panowania. W 1979 roku został wpisany wraz z otaczającą go starówką na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.
 
W przerwie posil się jedną z najzdrowszych kuchni na świecie. Składają się na nią świeże ryby morskie, warzywa, a jeśli dodasz do tego popularne czarne wino, będziesz w siódmym niebie.