Loty z Warszawy (WAW) do Szanghaju (SHA)

już od 1761 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Szanghaju realizowany jest 28 październik 2019 r. Najtańszy powrót z Szanghaju jest 02 listopad 2019 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do SHA) wynosi: 1761 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Szanghaju (SHA) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Szanghaj obsługiwane są przez linie lotnicze Air China, KLM, Qatar Airways, Air France, SAS, Swiss, Lufthansa, Emirates, Aeroflot, British Airways, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Turkish Airlines i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Szanghaju) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Szanghaju.