Tanie loty do Bangkoku z Polski

już od 2155 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od2155 PLN
zKatowic
od2683 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bangkoku są obecnie z Krakowa i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bangkoku w sierpniu zaczynają się od 2155 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bangkok, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 29 wrzesień 2021 r. Na powrót z Bangkoku najlepiej wybrać 08 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bangkok warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bangkoku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM i LOT. Tanie loty Polska Bangkok są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Bangkoku oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bangkoku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bangkoku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bangkoku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Tajlandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bangkok. Podane ceny są orientacyjne.
 
Choć nazywany jest często mekką backpackerów, Bangkok jest zdecydowanie atrakcyjnym miejscem dla każdego „zwykłego” turysty. Zakorkowane ulice, chodniki pełne przechodniów i drobnych sprzedawców, kurz, neony i drapacze chmur, nie są jedynymi widokami, na jakie natkniesz się w tym mieście. Często spacerując bocznymi uliczkami, znajdziesz się w sielankowym i cichym miejscu – co jest jakby drugą twarzą tego tętniącego życiem miasta.
 
Bangkok jest oficjalnie uznawany za najgorętsze miasto na świecie. I faktycznie, upały mogą dać się we znaki europejskim turystom. Szybko można się jednak do nich przyzwyczaić, a oferowane na ulicach lody i shake'i owocowe są świetnym sposobem na schłodzenie się.
 
Przede wszystkim w mieście zachwyci Cię jego gwar i wrzawa. Chociaż na początku wydaje się być niesamowicie chaotyczne, miasto oferuje turystom także możliwość odetchnięcia – bardzo popularne są na przykład kina, do których warto się przejść na jeden z tajskich filmów (wyświetlane są z angielskimi napisami). Także buddyjskie świątynie, w których za darmo można nauczyć się medytacji, są miejscami, które po prostu trzeba odwiedzić. A jeśli ma się ochotę na typową turystyczną rozrywkę prosto ze stolicy Tajlandii, zawsze można usiąść na Khao San Road i patrzeć na tłumy przemykających ludzi, wspomniane w prawie każdym przewodniku.