Tanie loty do Bolonii z Polski

już od 597 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od597 PLN
zPozna?
od784 PLN
zGdańska
od794 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bolonii są obecnie z Warszawy, Pozna? i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bolonii w październiku zaczynają się od 597 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bolonia, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 grudzień 2021 r. Na powrót z Bolonii najlepiej wybrać 07 grudzień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bolonia warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bolonii w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i KLM. Tanie loty Polska Bolonia są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Bolonii oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bolonii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bolonii. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bolonii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bolonia. Podane ceny są orientacyjne.
 
Północne Włochy są wspaniałym miejscem na spędzenie urlopu. Pośród winnic i malowniczych wzgórz tej części kraju znajduje się jedno z największych centrów nauki i szkolnictwa – Bolonia. Swoją charakterystyczną zabudowę pełną pudełkowych domów zawdzięcza średniowiecznemu założeniu urbanistycznemu. Jeśli jakimś cudem zgubisz się podczas spaceru po mieście postaraj się odnaleźć na horyzoncie wieżę Asinelli. Ten wysoki na 92 metry obiekt stanowi doskonały punkt orientacyjny w krętym labiryncie uliczek. Jednym z najbardziej charakterystycznych zabudowań jest pochodzący z XVIII wieku kościół Madonna di San Luca. Wnętrze świątyni skrywa jedne z najpiękniejszych włoskich płócien przedstawiających Maryję. Innym wartym odwiedzenia obiektem w mieście jest oczywiście uniwersytet. Warto wybrać się, choćby jedynie na krótki spacer po dziedzińcu, aby zobaczyć mury, w których kształcili się tak wielcy ludzie kultury jak Petrarka czy Umberto Ecco. Wizytę w Bolonii warto urozmaicić, włączając w jej program poznanie miejscowej kuchni. Wbrew pozorom nie ogranicza się ona do spaghetti. To może być nieco zaskakujące, ale kanapka z mortadelą jest daniem regionalnym, pochodzącym z tej części Włoch.