Tanie loty do Bordeaux z Polski

już od 744 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od744 PLN
zKrakowa
od750 PLN
zWarszawy
od885 PLN
zGdańska
od1114 PLN
zWrocławia
od1452 PLN
zSzczecina
od2000 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bordeaux są obecnie z Poznania, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bordeaux w czerwcu zaczynają się od 744 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bordeaux, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 06 wrzesień 2022 r. Na powrót z Bordeaux najlepiej wybrać 14 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bordeaux warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bordeaux w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, Air France i Swiss. Tanie loty Polska Bordeaux są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Bordeaux oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bordeaux z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bordeaux. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bordeaux zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bordeaux. Podane ceny są orientacyjne.
 
Francuskie regiony słyną ze wspaniałych zabytków, wykwintnej kuchni i wybornych win. Nie inaczej jest w przypadku Akwitanii. Najważniejszym miastem jest Bordeaux, położone nad rzeką Garonną w południowo-zachodniej Francji, w odległości niespełna 100 kilometrów od brzegu Oceanu Atlantyckiego. Bordeaux liczy dziś już ponad 230 tysięcy mieszkańców, jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, turystycznym, naukowym i kulturalnym, wciąż jednak kojarzy się przede wszystkim z wybornym winem, a tradycja winiarska sięga tu jeszcze VIII wieku. Uroku miastu dodają wspaniałe zabytki. W Bordeaux zobaczyć można ruiny murów obronnych i rzymskiego teatru oraz obiekty sakralne, m.in. gotycką katedrę St-Andre (z XI-XV wieku) i bazylikę św. Michała. Za wizytówkę miasta można uznać kamienny most na Garonnie, który pojawił się nawet na znaczkach z Bordeaux. Jest też wiele miejsc, w których można pospacerować. W Bordeaux nie brakuje ogrodów i parków, turyści chętnie przechadzają się też po Rue Sainte-Catherine, najdłuższym deptaku w całej Francji. Bordeaux znane jest też z muzeów. Planując wycieczkę, warto wstąpić m.in. do Musée des Beaux-Arts, Muzeum Akwitanii czy chociażby do Muzeum Wina, żeby dowiedzieć się więcej o bogatej tradycji winiarskiej Akwitanii.