Tanie loty do Бремен z Polski

już od 670 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od670 PLN
zWarszawy
od693 PLN
zKrakowa
od735 PLN
zPoznania
od751 PLN
zBydgoszczy
od800 PLN
zLublin
od5813 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Бремен są obecnie z Wrocławia, Warszawy i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Бремен w marcu zaczynają się od 670 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Бремен, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 marzec 2020 r. Na powrót z Бремен najlepiej wybrać 06 marzec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Бремен warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Бремен w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air France, KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Бремен są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Бремен oferują linie: Air France.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Бремен z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Бремен. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Бремен zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Бремен. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niemcy, europejska i światowa potęga gospodarcza, mają też ogromny potencjał turystyczny. W kraju z tak długą historią i tradycją nie brakuje zabytkowych obiektów, a całości dopełnia wspaniała przyroda. Spośród niemieckich miast warto odwiedzić Bremę. To wielkie miasto nad Wezerą, w północnej części kraju, prężnie rozwija się już od średniowiecza. Dziś liczy ponad 500 000 mieszkańców, jest ważnym niemieckim portem oraz ośrodkiem przemysłowym. Najpierw, w połowie VIII wieku, powstało tu arcybiskupstwo, prawa miejskie przyznano jednak Bremie znacznie później, bo dopiero w XIV wieku. Miasto szybko dołączyło do związku kupieckiego Hanza, z czasem stało się ważnym ośrodkiem niemieckim. Wśród zabytków wyróżnia się przede wszystkim staromiejska zabudowa wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Bremie można zobaczyć XV-wieczny, gotycki ratusz z renesansową fasadą oraz zabytkowe kamienice wokół rynku, w których dziś mieszczą się restauracje i winiarnie. Sporo jest też obiektów sakralnych, do których zaliczają się m.in. romańska katedra św. Piotra oraz kościół ewangelicki Najświętszej Marii Panny. Właściwie do rangi symbolu miasta urósł już pomnik Muzykantów z Bremy, znanych z baśni braci Grimm. W mieście działają też liczne muzea. Eksponaty z całego świata obejrzeć można w Ubersee Museum, a w Kunsthalle Bremen znaleźć można imponujące kolekcje obrazów, rzeźb i grafik.