Tanie loty do Bremy z Polski

już od 1087 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1087 PLN
zPoznania
od1158 PLN
zOlsztyn
od12482 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bremy są obecnie z Warszawy, Poznania i Olsztyn.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bremy w sierpniu zaczynają się od 1087 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Brema, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 lipiec 2021 r. Na powrót z Bremy najlepiej wybrać 12 sierpień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Brema warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bremy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Brema są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Bremy oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bremy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bremy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bremy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Brema. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niemcy, europejska i światowa potęga gospodarcza, mają też ogromny potencjał turystyczny. W kraju z tak długą historią i tradycją nie brakuje zabytkowych obiektów, a całości dopełnia wspaniała przyroda. Spośród niemieckich miast warto odwiedzić Bremę. To wielkie miasto nad Wezerą, w północnej części kraju, prężnie rozwija się już od średniowiecza. Dziś liczy ponad 500 000 mieszkańców, jest ważnym niemieckim portem oraz ośrodkiem przemysłowym. Najpierw, w połowie VIII wieku, powstało tu arcybiskupstwo, prawa miejskie przyznano jednak Bremie znacznie później, bo dopiero w XIV wieku. Miasto szybko dołączyło do związku kupieckiego Hanza, z czasem stało się ważnym ośrodkiem niemieckim. Wśród zabytków wyróżnia się przede wszystkim staromiejska zabudowa wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Bremie można zobaczyć XV-wieczny, gotycki ratusz z renesansową fasadą oraz zabytkowe kamienice wokół rynku, w których dziś mieszczą się restauracje i winiarnie. Sporo jest też obiektów sakralnych, do których zaliczają się m.in. romańska katedra św. Piotra oraz kościół ewangelicki Najświętszej Marii Panny. Właściwie do rangi symbolu miasta urósł już pomnik Muzykantów z Bremy, znanych z baśni braci Grimm. W mieście działają też liczne muzea. Eksponaty z całego świata obejrzeć można w Ubersee Museum, a w Kunsthalle Bremen znaleźć można imponujące kolekcje obrazów, rzeźb i grafik.