Tanie loty do Budapesztu

już od 336 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od336 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Budapesztu są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Budapesztu udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W maju najtańsze loty do Budapesztu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 21 czerwiec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 24 czerwiec 2024 r.Za tanie loty do Budapesztu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 336 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Budapesztu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Budapesztu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Budapesztu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Węgier.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Budapesztu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Budapesztu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należący do najpiękniejszych miast Europy Budapeszt to miejsce, w którym warto spędzić nieco więcej czasu. Jednym z najbardziej imponujących obiektów państwowych na świecie jest budapesztański parlament. Jego architektura łączy w sobie elementy neogotyckie oraz barokowe. We wnętrzu wspaniałego gmachu odwiedzający mogą podziwiać jeden z największych zabytków Węgier – Koronę św. Stefana. Jej charakterystycznie złamany krzyż należy do najbardziej rozpoznawalnych symboli państwa. Szczególnie interesującym widokiem jest zmiana warty żołnierzy strzegących królewskiego nakrycia głowy. Warto wspomnieć, iż ubrani są oni w historyczne mundury. W Muzeum Narodowym znajduje się drugi z węgierskich skarbów- pochodzący z IX wieku płaszcz nakładany na ramiona każdego nowego władcy. Stolica Węgier składa się z dwóch połączonych ze sobą miast – Budy i Pesztu. Znajdują się one po dwóch stronach Dunaju i w każdym z nich obejrzeć można inne, piękne atrakcje. Jednym z najwspanialszych zabytków jakie warto odwiedzić podczas urlopu w węgierskiej stolicy jest Baszta Rybacka. Rozpościerająca się z jej balkonów panorama Pesztu zapiera dech w piersiach. Oprócz wspaniałego budynku parlamentu oraz Wyspy św. Małgorzaty podziwiać z niej można Górę Gellerta, na której znajduje się cytadela wraz z monumentalnym Pomnikiem Wolności. W przerwie podczas zwiedzania warto spróbować lokalnego specjału – langoszy. Smażone w głębokim tłuszczu placki podawane są z tartym serem,boczkiem oraz dużą ilością czerwonej cebuli. Jest to przykład typowego i bardzo sycącego węgierskiego fast-foodu.